Προς το περιεχόμενο

microsoft VS general motors


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mε γειά...και απο οτι φαινεται...κανε οικονομιες για software γιατί ειναι παν-άαακριβο....:lol:

 

 

Οταν διαπιστώσεις οτι ειναι για πεταμα πες μου να στο βγαλω απο βαρος....Ετσι για να κανω ενα test Vista-macOSX αφιερωμενο στο noiz....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
Mε γειά...και απο οτι φαινεται...κανε οικονομιες για software γιατί ειναι παν-άαακριβο....:lol:

....

 

Μπάααααα τίποτα δεν θα πληρώσω.....

Ήδη MAC χρησιμοποιώ τον περισσότερο καιρό.

2 προγράμματα που χρειάζομαι τα έχω ήδη για MAC...

Για μουσική....garageband. Περιλαμβάνεται στο "πακέτο" που δίνουν μαζί.

Ξέρω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά εγώ είμαι πολύ κάτω από τους περιορισμούς που το πρόγραμμα αυτό θέτει.

Εκτός αυτού, 99% του χρόνου δεν θα το χρησιμοποιώ για μουσική.

 

Γενικά υπάρχει και ένα πολύ αξιοπρεπές -πλέον- port του open office (το neooffice). Για τις ανάγκες των περισσότερων χρηστών, αρκεί να καταβάσεις αυτό (είναι free) και αρχίζεις να δουλεύεις.

 

Ίσως τα apple είναι αδικαιολόγητα ακριβά και σίγουρα περιβάλλονται από ένα βλακώδες hype που προέρχεται βασικά από χρήστες που θεωρούν ότι το ασυνήθιστο τους καθιστά cool.

Αλλά είναι ωραία τα γ#$%@%να. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω....Θυμηθηκα τα αθλια millenium....

 

Το χειροτερο λειτουργικό μεχρι τωρα....:lol:

 

η αθλιοτητα σε ολο της το μεγαλειο!!κρασαραν σε καθε εφαρμογη καθε εκατομμυ ριοστο του 2ολεπτου!! 8O 8O

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω έναν ωραίο τιμοκατάλογο που δείχνει τι PC θα έφτιαχνες με τα λεφτά που έδωσες. Στείλε μου και εμένα ΠΜ να το κανονίσουμε. :) :) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Και εγώ έχω έναν ωραίο τιμοκατάλογο που δείχνει τι PC θα έφτιαχνες με τα λεφτά που έδωσες. Στείλε μου και εμένα ΠΜ να το κανονίσουμε. :) :) :) :) :) :)

 

Ωχ μωρέ Wow!.....είναι σαν να βγαίνουμε από ένα καλό και ακριβό εστιατόριο και (μουρμουρίζοντας επι του λογαριασμού) να λες: "Ξέρετε πόσα σουβλάκια τρώγαμε με όλα αυτά τα λεφτά"? :lol: :lol:

Δε λέω:

1) καλά τα σουβλάκια

2) valid το ερώτημα

 

¶λλα και η καλοπέραση είναι ένα option. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω έναν ωραίο τιμοκατάλογο που δείχνει τι PC θα έφτιαχνες με τα λεφτά που έδωσες. Στείλε μου και εμένα ΠΜ να το κανονίσουμε. :) :) :) :) :) :)

 

Ωχ μωρέ Wow!.....είναι σαν να βγαίνουμε από ένα καλό και ακριβό εστιατόριο και (μουρμουρίζοντας επι του λογαριασμού) να λες: "Ξέρετε πόσα σουβλάκια τρώγαμε με όλα αυτά τα λεφτά"? :lol: :lol:

Δε λέω:

1) καλά τα σουβλάκια

2) valid το ερώτημα

 

¶λλα και η καλοπέραση είναι ένα option. :lol:

 

βεβαια...και το MAC ειναι Η καλοπεραση!!Κ εγω MAC θελω χαριλαε αλλα που τα φραγκα!!να μου παρουν οι δικοι μου... ΜΑC λιγο βαρυ στις τσεπες...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶λλα και η καλοπέραση είναι ένα option. :lol:

 

Μια και το ρίξαμε στις παρομοιώσεις, η σωστή αναλογία είναι η εξής:

 

Εσύ πηγαίνεις για χρόνια σε ένα καλό εστιατόριο και εγώ πηγαίνω σε ένα μέτριο εστιατόριο. Καθώς περνάει ο καιρός, το εστιατόριο στο οποίο πηγαίνω εγώ γίνεται όλο και καλύτερο, ενώ αυτό στο οποίο πηγαίνεις εσύ γίνεται όλο και ακριβότερο.

 

Που και που τη λες στο γκαρσόνι: ρε συ Μάκη, λίγο τσιμπημένες δεν είναι οι τιμές, αλλά ο Μάκης απαντά: ναι, αλλά απολαμβάνετε την καλύτερη ποιότητα αγαπητέ κύριε.

 

Τώρα βέβαια, κάτι δε σου πάει καλά: α) αν είναι τόσο μέτριο το άλλο εστιατόριο, τότε γιατί στην ευχή μαζεύει τόσο κόσμο, β) γιατί διάφοροι που παλιά ερχόντουσαν στο ίδιο εστιατόριο με εσένα, ξαφνικά σταμάτησαν να έρχονται;, γ) η μπάκα που μαζεύω και εγώ και εσύ (ήτοι το αποτέλεσμα) είναι παρόμοιες, παρότι εσύ πληρώνεις πολύ περισσότερα για να την μαζέψεις.

 

Στο τέλος, σε κρατάει το σκεπτικό: που να ψάχνομαι τώρα, και άντε να βρω καλό τραπέζι αν αλλάξω εστιατόριο και πολλά παρόμοια. Οπότε μήλο και πάλι μήλο, έστω και πανάκριβο.

 

:wink:

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου