Προς το περιεχόμενο

Απίστευτος !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Γυρνώντας από την συναυλία του Jan Garbarek, έχοντας πάθει πλάκα με τον drummer του, Manu Katche (όσοι δεν τον ξέρουν να τον ακούσουν οπως και δήποτε)...και ψάχνοντας στο youtube videakia του...έπεσα πάνω σε αυτό...στο οποίο βρίσκεται στην αντίστοιχη επιτροπή με το δικό μας "ελλαδα εχεις ταλεντο..."

 

ps - ας μου πει καποιος πως βάζω κατευθειαν αν ανοιγει το βιντεο απο youtube...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτός ο τύπος εχει ξανασυζητηθει.

 

Πριν λίγες μέρες είχα παει στις Cocorosie (με τις οποίες κόλλησα) κ χρησιμοποιούσαν για τα beats εναν τέτοιο τύπο, τον

.Τη στιγμή που βγήκε περίμενα στην καντίνα με γυρισμένη την πλατη στη σκηνή κ μετά απο κανα 5λεπτο που γυρισα, συνειδητοποιησα οτι αυτα που ακουγα τα εκανε ανθρωπος. 8O

 

Μιας και αναφερθηκε ο Manu Katche να πω κι εγω οτι εχω συγκλονιστει απο το παιξιμό του.Εχει και δικό του δίσκο στην ECM.Εγώ τον γνώρισα από

και ηταν ο λόγος για να ανεβω να δω τον Garbarek.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίδειξη τεχνικής χωρίς ουσιώδες παίξιμο και το απαραίτητο feeling....

 

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Manu Katche ήταν ο ντράμερ του Peter Gabriel την εποχή του So. Ήταν μαζί του στις αθηναϊκές συναυλίες της περιόδου, νεούδια... :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν πήγα να το κάνω αυτό στο μπάνιο, ήρθε η φιλοζωϊκή εταιρία, γιατί μου είπαν ότι άκουγαν κάποιο ζωάκι που πεθαίνει :evil:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου