Προς το περιεχόμενο

EVH - Πριν και μετά την αποτοξίνωση


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τον Miles και τον Hendrix,μέχρι τον Morrison και τον Charlie Parker,από την Janis Joplin μέχρι τον Lee scratch Perry..Πολύ ναρκωτικό ,ρε παιδί μου...

Μήπως να γίνουμε όλοι ναρκομανείς για να μείνουμε στην ιστορία?.. 8O :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ειναι και καποιας ηλικιας ο eddie.. παιχτρονι ομως ε? ασε που αμα δουμε τη συλλογη του απο κιθαρες σε κανα guitar player θα παθουμε θλιψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον Miles και τον Hendrix' date='μέχρι τον Morrison και τον Charlie Parker,από την Janis Joplin μέχρι τον Lee scratch Perry..Πολύ ναρκωτικό ,ρε παιδί μου...

Μήπως να γίνουμε όλοι ναρκομανείς για να μείνουμε στην ιστορία?.. 8O :lol:[/quote']

 

:lol: Αν κατέβεις μια βόλτα από τη Ναυαρίνου θα δεις τους μεγαλύτερους κιθαρίστες του κόσμου 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον Miles και τον Hendrix' date='μέχρι τον Morrison και τον Charlie Parker,από την Janis Joplin μέχρι τον Lee scratch Perry..Πολύ ναρκωτικό ,ρε παιδί μου...

Μήπως να γίνουμε όλοι ναρκομανείς για να μείνουμε στην ιστορία?.. 8O :lol:[/quote']

 

Πρέπει να παίξουμε κ λίγη μουσική. Φτάνει με τις γκόμενες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να παίξουμε κ λίγη μουσική. Φτάνει με τις γκόμενες...

 

 

Πάντως ο Frusciante για να ξεκολλήσει από αυτή τη κατάντια έκοψε τη ντρόγκα και το sex (κατά τα λεγόμενα του πάντα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι και καποιας ηλικιας ο eddie.. παιχτρονι ομως ε? ασε που αμα δουμε τη συλλογη του απο κιθαρες σε κανα guitar player θα παθουμε θλιψη..

ξεχνας οτι αυτη ειναι η δουλεια του και οτι δεν εχει δωσει φραγκο για να τις αποκτησει(μαλλον εχει παρει κιολας)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου