Προς το περιεχόμενο

Ibanez ATK300


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα σκευτομαι πως θα μου εχει φυγει η τρελα για το κανονικο μιας που θα εχω ενα αντιγραφο

 

Δε νομίζω να σου φύγει η τρέλα αν το γουστάρεις πραγματικά. Και αν είναι να σου φύγει (που δεν το νομίζω), καλύτερα να γίνει κάτι τέτοιο με ένα φτηνό και ποιοτικό OLP που πουλιέται και πανεύκολα χωρίς να χάσεις πολλά λεφτά, παρά με ένα πανάκριβο και θεσπέσιο Music Man που και δεν θα πουληθεί τόσο εύκολα και θα χάσεις και περισσότερα κατά τη μεταπώληση...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1, κοίτα μην την πατήσεις σαν ένα γνωστό μου που πήρε αμερικάνα στρατ και τωρα δεν μπορεί να την ξεφορτωθεί και μάλλον θα του μείνει επειδή θα χάσει σχεδόν τα μισά της λεφτά. Κρίμα το παιδί και ήθελε να πάρει μια κανονική κιθάρα, ξέρετε σεις, από αυτές δίχως βζζζζ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκεκριμένο μπάσο της ibanez έχω ακούσει ότι έχει αρκετά χοντρό μπράτσο,αντίθετα με τα υπόλοιπα.Τώρα πόσο χοντρό δε ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τσέκαρα το συγκεκριμένο μοντέλο, τελικά πρέπει να αξίζει, και δεν έχει σχέση με τα μπουζούκια τύπου soundgear κλπ, άσε που έχει και χαρακτήρα εκτός από κανονικό μπράτσο.

Αν το πάρεις, να μην το πάρεις σε μαύρο ή sunburst, χίλιες φορές το natural με μαύρο pickguard, είναι χάρμα, είναι τρέλλλα!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου