Προς το περιεχόμενο

Πολυ-ασύρματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Guys, αλλη μια φορα που θα θέσω ενα ερωτημα που δεν ξερς σε ποια κατηγορία να βάλω...Θέλω να κανω μια πατέντα αλλα πριν αρχισς να δημιουργω από το μηδεν ήθελα να ρωτησω μηπως υπαρχει κατι ηδη ετοιμο ωστε να μην πεδευομαι....

Εχω ενα ασυρματο συστημα για την κιθαρα μου και την πεταλιερα boss me50..Θελω να αλλαζω απο μακριά τα εφφε(τις bankες) και δεν ξέρω αν καποιος το σκεφτηκε πριν από μενα,ετσι ωστε με καποιο ασυρματο τροπο να ελεγχω τα εφφε μακρια... Αν θελετε περισοτερες λεπτομεριες για τη σκεψη μου αυτη πείτε...

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα υπάρχουν ασύρματα midi controllers, και ο Roger Meyer εχει φτιάξει ενα ακριβό σύστημα ασύρματου ελέγχου των εφέ που κυκλοφορεί καιρό τώρα, αλλά :

α) θα γεμίσει η ζώνη σου με beltpacks

β) ενδέχεται να έχεις προβλήματα με RF

γ) ΔΕΝ θα γίνει η ζωή σου πιο εύκολη γιατί έχεις ήδη άλλα πράγματα να απασχολούν το δεξί σου χέρι, απο το να το βάζεις να ψάχνει ποιό controller του pack ανοίγει το delay...

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το προβλημα ειναι οτι δεν εχω midi συστημα ακομα και αν ηθελα να απασχολώ το δεξί μου χέρι.Απλα θέλω να αλλάζω τις bankes αντι για footswitch με καποιο τρόπο απο την κιθάρα ή τη ζώνη....

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα θέλω να αλλάζω τις bankes αντι για footswitch με καποιο τρόπο απο την κιθάρα ή τη ζώνη....

 

Συγνωμη για την σχεδον off topic παρεμβαση, αλλα πιστευω πως αν το καλοσκεφτεις, θα δεις οτι δεν ειναι και τοσο πρακτικη ιδεα αυτο που λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εγώ το εξής..Γιατί θες να το κάνεις αυτό;;Ας πούμε γιατί να μην έχεις την ΜΕ50 μπροστά σου;;Η τουλάχιστον πάρε ένα ακόμη ασύρματο για να την πεταλιέρα ώστε να την τοποθετείς όπου θες. :wink:

 

Μια ιδέα... :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά vs εισαι απιστευτος....Δεν εψαχνα αυτό ακριβώς όμως νομίζω οτι ειναι αυτο που μου χρειάζεται...Μαλλον θα το παραγγείλω αν βρω τι ειναι αυτο τρ paypal...

 

Υ.Γ. Ψαχνοντας βρήκα αυτό:

http://www.gofootloose.com/pages/WSS2PK.html

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου