Προς το περιεχόμενο

Μια ερωτηση περι αγορας απο gfs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :P :lol:

 

τώρα πρέπει να δοκιμάσω μόνος. φτου. κανείς άλλος να τον έχει ρε παίδες;

 

όπως και να 'χει καλές modιφιές και καλόπαιχτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@κωστας79

 

Ναι ολα τα πραγματα εκει πανω ειναι για την επι μου την μονακριβη και πολυαγαπημενη :lol:

 

Βασικα τα λεφτα που εδωσα ξεπερνανε την αξια της κιθαρας, και χαλαρα επαιρνα μια φτηνη τελε των 160 ευρω, αλλα ειναι η μονη κιθαρα που μπορω να εχω μεχρι στιγμης οποτε ολα πανε σε αυτην.

 

Θα αρχισω τις μοντες μολις φτασει και το 3ο πακετο γιατι βαριεμαι να λυνω να αγοραζω χορδες, και μετα να την ξαναλυσω και να ξαναπερναω χορδες, και κολλησεις παλι και δεν συμμαζευται....

 

@Jasemeister

Thanks man :D

 

@starscream

Αν ποτε τον αγορασεις τον ρειλς, πες μου και σε μενα, φτηνος ειναι μπορει να τον αγορασω για πειραματισμο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τα λεφτα που εδωσα ξεπερνανε την αξια της κιθαρας' date=' και χαλαρα επαιρνα μια φτηνη τελε των 160 ευρω, αλλα ειναι η μονη κιθαρα που μπορω να εχω μεχρι στιγμης οποτε ολα πανε σε αυτην.[/quote']

 

Α, καλά...κρατιέσαι φτηνά ακόμα, ευτυχώς...

 

...εγώ, μαζί με το χοντρό κοντύλι που με περιμένει το φθινόπωρο, θα αγγίξω την εξίσωση των εξόδων μου με...χμ, άνετα μια SG Standard. 8O

 

Όλα τα κέρματα για την ταυρίτσα Epiphone μου, και δεν σκαμπάζω Χριστό.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε και μένα σημερα(Alnico Fat Paf Boutique Humbucker bridge). Είχε μαζι και μια βαση η οποία ήταν κομμένη κάπως περιεργα. Με κλίση. Γιατι;

Τελικά εβαλα την παλιά που ήταν flat. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ήταν για κιθάρα με tune-o-matic που είναι σε κλίση οι χορδές σε σχέση με το σώμα όπως όλες οι Les Paul.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστε ρε, μολις ξηλωσα ολη την κιθαρα με τα ηλεκτρικα μαζι εκτος απο τα ποτενσιομετρα, πως παω να βαλω το tailstop και να μην μπαινει!

 

Μιλαμε για κανα χιλιοστο αντε 2 δεν μπορουσε να μπει! Αν ειναι δυνατον!

 

Τελικα με κλωτσιες το χωρεσα.... αφου πρωτα εβγαλα τις βιδες και τις βασεις, τα βιδωσα πανω στο tailstop και μετα εχωσα τις ολο το συστημα στην κιθαρα...

 

Το προβλημα ειναι οτι το tailstop τωρα δεν βγαινει. Εκτος αμα το τραβηξω καθετα προς τα πανω και βγαλω και την βαση του μαζι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάνε ενα λινκ ποιό αγόρασες;

 

Μάλλον δεν πήρες αυτό που είναι για τα Κορεάτικα/Κινέζικα spacings.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου