Προς το περιεχόμενο

www.digitalmusician.net


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.digitalmusician.net

 

Το έχετε δεί;Αξίζει;Κάποιες παραπάνω πληροφορίες για αυτό ή κάτι παρόμοιο, καλύτερο ή χειρότερο;Το είδα χθές και έκανα εγγραφή αλλά δεν σκαμπάζω τπτ με τα προγράμματα που λέει και πώς συμμετέχεις σε ένα project ή κάνεις το δικό σου.

¶ν κάποιος το χει δοκιμάσει μπορεί να μας πεί τί γίνεται;Με τί ταχύτητα το χρησιμοποίησε;Ότι μπορείτε να σκεφτείτε πείτε το.

Μου φαίνεται καλή ιδέα το online τζαμάρισμα αν βέβαια είναι εφικτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι δεν ήξερα που να το βάλω.Ευχαριστώ μοντουλατόρι

 

Αλλά έχω μια απορία.Γιατί δεν φαίνεται στο κεντρικό μενού για να απαντήσει κάποιος;Νομίζω βοηθάει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κατάφερα να συνδεθώ κ να παίξω με κάποιον χωρίς καθυστέρηση κ καλή ποιότητα.Αξίζει άπειρα το πράγμα,τουλάχιστον αυτό έχω να πώ για αρχή.Δοκιμάστε το.Το μειονέκτημα του είναι οτι δεν μπορούν σε live mode να παίξουν πάνω απο 2 άτομα.Σε playback-recording μπορούν να μπούν πολλά κανάλια.

 

Κάντε τον κόπο να το δείτε λίγο και σεις νομίζω οτι θα αρέσει σε κάποιον να βρεί άλλους που γουστάρει και να παίξει.Ή ακόμα και μέσα απο δώ μεταξύ μας υπάρχει η ευκαιρία να παίξουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....δεν πολυκαταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου....έπαιξα live σε real time με φιλαράκι απο εδω μέσω msn messenger.... 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου