Προς το περιεχόμενο

Γιατρε ειναι σιγουρα G.A.S ?


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

που το βρηκες? :lol: εδω που τα λεμε πηρα και μια tele και μια ακουστικη να βρισκονται. κριμα που δεν εχει resonator ομως.. :x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εγω πληρωσα με καρτα (καμμια $20 τα μεταφορικα). τσεκαρε και στα ευρωπαικα ebay για πιο ευκολα. απλα αυτες φαινονται καλοφτιαγμενες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ξέρω είναι νεκρανάσταση αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό για bassdrum με το logo του συγκροτήματος.

 

http://stores.miniatureguitarusa.com/-strse-439/Miniature-Drums-%22Your-Own/Detail.bok

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο ηλίθιο λόγο που δε μπορώ να κατανοήσω ο υπολογιστής μου δεν ανοίγει εικόνες από το κινητό μου. Τέλος πάντων το δώρο Χριστουγέννων μου φέτος ήταν μια κορυφαία μινιατούρα Fender Precision με maple ταστιέρα σε sunburst χρωματάκι.

 

Εάν λύσω το θέμα θα σας βάλω φώτος (και κλιψ;  ??? ??? )

 

Το μπασάκι είναι στη φώτο από το site της εταιρίας,

 

www.babyaxe.com

bass_baby.jpg.8ba984d3437c9f8159f94a7c29a17d26.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση αυτο με τα ντραμς! Τωρα περι G.A.S. δε σχολιαζω... το να παρεις μια μικρη κιθαρα για την κιθαρα σου... απολυτα φυσιολογικο ;D

 

Α, και απο ποτε η κιθαρα του Hetfield ειναι κοκκινη Explorer με λευκο pickguard και χρυσο hardware???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου