Προς το περιεχόμενο

Διπλή βάση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα yamaha psr-1000 5 οκτάδων.

Σε μερικές μέρες θα πάρω το yamaha motif es 7 με 76 πλήκτρα και θέλω μια πολύ καλή και μοντέρνα βάση για να βάλω το ένα όργανο πάνω απο το άλλο.

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε μερικές σε καλή τιμή.

Ένα τυχαίο βίντεο βρήκα για να δείτε επίσης σε τι στίλ μου αρέσουν πολύ

 

αλλα σε διπλή για δύο όργανα.Ελπίζω οτι καταλάβατε.Με το παλούκι το όρθιο απο πίσω!

 

Αν δεν αξίζει προτείνετε μου τι να ναι.Καλό να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα την Adam Hall SKS-22 sta 100¤ από Θωμά

 

Ορίστε http://www.thomann.de/gr/adam_hall_sks_22_xb_keyboardstaender.htm

 

Απο όσες βάσεις έχω παίξει αυτού του στυλ μου φαίνονται

οι καλύτερες. Φτάνουν αρκετά ψηλά (έχουμε κι ενα μποι) χωρίς να χανουν σε σταθερότητα.

 

Η συγκεκριμένη είναι από τις χαμηλότερες τιμές. Η ποιότητά της όμως είναι πολύ καλή και μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες λυσεις.

 

Θα σου σύστηνα να αποφύγεις βάσεις τύπου Χ, εκτός αν παίζεις συνέχεια καθιστός, οπότε δε χρειάζεται να δώσεις τόσα λ7 για να κερδίσεις σταθερότητα.

 

Α, και αν πάρεις την συγκεκριμένη, δες και τη θήκη της. Είναι πολύ βολική. Γενικά δες το για θήκη.Εκτός βέβαια αν έχεις αυτοκίνητο, γιατί τώρα σου μιλάει ο αρχηγός του κουβαλήματος οργάνων και εξοπλισμών με λεωφορεία (αστικα και υπεραστικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις στείλε μου πμ έχω μια ULTIMATE DX-48-B με ULTIMATE BAG 99 θήκη. Μετακομίζω στο εξωτερικό και μάλλον δεν θα την πάρω μαζί. Αν ενδιαφέρεσαι λοιπον την πουλάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου