Προς το περιεχόμενο

Ξέρετε κάτι για το CafePress.com;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο πιο ωμά μπορώ: Σε ξέρει κανείς; Έχεις καμιά άλλη δουλειά; Προώθηση πως θα γίνει; ¶ντε μπήκαμε σε μια από αυτές τις εταιρίες που "πουλούν" δίσκους με το κιλό' date=' τάχα της θα μας προωθήσουν; Ή θα τα πουλήσεις σε σένα στη μάνα σου και σε κανά κολλητό σου; Τουλάχιστον με το τσάμπα στο στάδιο που είσαι, μπορεί να σε ακούσουν και 10 άτομα παραπάνω :wink:[/quote']

 

Ναι, φίλε boukaw, με ξέρει :) . Αυτό που πρόκειται να κάνω δεν το κάνω για κερδοσκοπικό σκοπό :wink: . Προώθηση,, έχω τα δικά μου μέσα :arrow: . Δεν θα μπώ σε καμιά εταιρεία. Η εταιρεία είμαι εγώ.

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν νομίζεις ότι αυτά που σου έγραψα, στα έγραψα από κακία τότε καλυνύχτα και όνειρα γλυκά....

 

και αν δεν έχεις κερδοσκοπικό σκοπό δώστα τσάμπα, μπας και σε μάθει κανείς παραπέρα. Και μη μου πεις για έξοδα, γιατί ποια έξοδα έχει το ρεύμα του pc σου;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D Τι λες ρε boukaw;! Καμία σχέση. Καταλαβαίνω το πνέυμα σου..

 

:D Για μένα έχει μεγάλη αξία να "βγάλω" το cd μου , με το εξώφυλλο σχεδιασμένο με δικές μου ιδέες, και γενικά όλη αυτή η φάση. Δεν θέλω απλώς να έχω τα κομμάτια μου στο pc και να τα ακούω. Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν θα δώσω τα κομμάτια τσάμπα, γιατί για μένα έχουν μεγάλη αξία όπως προανέφερα (συναισθηματική αξία πες το) και δεν τα έφτιαξα για να περάσει η ώρα μου. Με καταλαβαίνεις;Σιγούρα έχεις μεγαλύτερη πείρα από μένα σε θέματα χρηματομουσικά αλλά για μένα είναι μεγάλη επιθυμία να το κάνω αυτό με τη μουσική μου... :D

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το αν θα με μάθει κανείς παραπέρα, δεν με πολυαπασχολεί επί του παρόντος. Ας "φτιάξω" πρώτα το cd και τη ιστοσελίδα μου και ύστερα ασχολούμαι και με την προώθηση..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν η μουσική σου είναι τόσο πρωτοποριακή και καλή ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ,απλά φύγε απο την Ελλάδα και ξαναγύρνα (άν θες) όταν θα είσαι διάσημος.Αν όχι,απλά ρώτα και μάθε,εκατοντάδες,χιλιάδες ταλαντούχοι ασχολούμενοι με τη μουσική εδώ και δεκαετίες,τι έχουν να σου πούν....εγώ σαν μη ταλαντούχος,απλά ερασιτεχνάκος,στο προτείνω... 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα έχει μεγάλη αξία να "βγάλω" το cd μου ' date=' με το εξώφυλλο σχεδιασμένο με δικές μου ιδέες, και γενικά όλη αυτή η φάση. Δεν θέλω απλώς να έχω τα κομμάτια μου στο pc και να τα ακούω. Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν θα δώσω τα κομμάτια τσάμπα, γιατί για μένα έχουν μεγάλη αξία όπως προανέφερα (συναισθηματική αξία πες το) και δεν τα έφτιαξα για να περάσει η ώρα μου. Με καταλαβαίνεις;Σιγούρα έχεις μεγαλύτερη πείρα από μένα σε θέματα χρηματομουσικά αλλά για μένα είναι μεγάλη επιθυμία να το κάνω αυτό με τη μουσική μου... :D[/quote']

 

Το πρώτο σου cd κανείς δε θα το αγοράσει αν είναι δική σου παραγωγή (αν όχι κανείς, ελάχιστοι)... καλύτερα να το κόψεις μόνος σου και να το μοιράσεις σε φίλους και στα "κατάλληλα άτομα" για το είδος που παίζεις/γράφεις... μπορεί η μουσική που φτιάχνεις να μην έχει καμία σχέση με τη diy σκηνή αλλά είναι η καλύτερη προώθηση...

Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου... αν εσύ πιστεύεις πως μπορείς τη πρώτη προσπάθειά σου, που την έφτιαξες μέσα στο σπίτι σου, στο pc σου να τη προωθήσεις επαγγελματικά, και πιστεύεις πραγματικά σε αυτό προχώρα, και μακάρι να πιάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου