Προς το περιεχόμενο

100 μερες που άλλαξαν την μουσική


sotoman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως να αρχισουμε ενα topic "Oι 10 μερες που μου αλλαξαν την αποψη για τη μουσική?"

 

ΘΑ βγούν ωραία συμπερασματα...

 

Μπα...

 

Σ έχω καλύτερο:

 

"Τα 1000 + 1 μέλη του noiz που προσπαθούν να μου αλλάξουν τις απόψεις για τη μουσική"

 

Σε αυτόν τον "1" τον τελευταίο κολλάω. Ποιος να ειναι αραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα...

 

Σ έχω καλύτερο:

 

"Τα 1000 + 1 μέλη του noiz που προσπαθούν να μου αλλάξουν τις απόψεις για τη μουσική"

 

Σε αυτόν τον "1" τον τελευταίο κολλάω. Ποιος να ειναι αραγε?

Φιλαράκι, εδώ είμαστε για να κάνουμε ανταλλαγή σκέψεων και απόψεων ώστε να διευρύνουμε τους μουσικούς μας ορίζοντες και τη στάση μας γύρω από τη μουσική γενικά! Εσύ όπως φαίνεται δεν έχεις καμία τέτοια διάθεση, παραμένεις αμετακίνητος σε κάθε τομέα από την πρώτη μέρα που έγινες μέλος.

 

Ειδικά στο συγκεκριμένο θέμα, εσύ βρήκες να σχολιάσεις (και μάλιστα πικρόχολα) μόνο τον τίτλο απ' όλο το ομολογουμένως ενδιαφέρον άρθρο; Εσύ είσαι προφανώς αυτός που κολλάει στο παραμικρό, όχι όλοι οι υπόλοιποι! Εσύ καλά καλά δεν αντιλαμβάνεσαι πού αναφέρεται το άρθρο, πρέπει να στο δώσουν και γραμμένο για να το καταλάβεις όπως λες τουλάχιστον!

 

I guess I'm number 1001... :roll:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια...

 

Σε τέτοια "λεπτά" ζητήματα όπως οι "100 μέρες που άλλαξαν τη μουσική" δεν μπορούμε να λέει ότι θέλει κανείς όποιος θέλει (βλέπε μια ιστοσελίδα www.blender.com) στην οποία αν πάτε στην αρχική σελίδα είναι κάτι σαν το mad και χειρότερο...

 

Προφανώς δεν μπορεί ο κάθε Jon Dolan, Caryn Ganz, Ben Mitchell, David Peisner, Jonah Weiner, Douglas Wolk, Mark Yarm (copy paste το έκανα αυτό, ουτε έναν δεν ξέρω :D)

 

ό,τι και αν είναι να γράφουν κάτι τόσο περίπλοκο, που στο κάτω κάτω για να το απαντήσεις αυτο το ερώτημα πρέπει να προσλάβεις πάνω από 100 άτομα να κάνουν έρευνα.

 

Καλά ως εδω ή πάλι trollάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα....Aλλα ειναι προφανεστατο ότι ενα αρθρο σχετικά με τετοια θεματα είναι προφανώς εν μερη υποκειμενικό....

 

Ποιός σου ειπε οτι έχει τεκμήρια ισχυς αυτού που γραφει....?

 

Τεσπα....Ειναι αργά....Παω για υπνο...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τέτοια "λεπτά" ζητήματα όπως οι "100 μέρες που άλλαξαν τη μουσική" δεν μπορούμε να λέει ότι θέλει κανείς όποιος θέλει (βλέπε μια ιστοσελίδα www.blender.com) στην οποία αν πάτε στην αρχική σελίδα είναι κάτι σαν το mad και χειρότερο...

Μπα, ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, δεν βλέπω που υπάρχει το πρόβλημα - γράψε και συ τις "100 γαμιδερότερες στιγμές του ροκ'ν'ρολ" αμα θέλεις.

Δεν νομιζω ότι ο sotoman άρχισε το thread για να θεσπίσει νόμο, αλλά για να μοιραστεί αυτά που το site αυτό θεωρεί σημαντικά.

Για μένα πάντως καλό ήταν, θυμήθηκα το Pet Sounds, αλλα και και τους Sex Pistols και χάρηκα. Πάντα υπάρχει κάτι να μάθεις, μην το ξεχνάς αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα' date=' ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει, δεν βλέπω που υπάρχει το πρόβλημα - γράψε και συ τις "100 γαμιδερότερες στιγμές του ροκ'ν'ρολ" αμα θέλεις.

.[/quote']

 

Μόνο εγώ δεν μπορώ να λεω ό,τι θέλω μάλλον...

 

Και βρίζεις κιόλας... Τα βλέπεις bloody sunday? Απλά μου έχετε δώσει το θάρρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Ο Mozart που είναι?

 

Μαζί με το Βάγκνερ και τον Πουτσίνι. Έχουν πάει λαϊκή που φέραν μπάμιες από τη Θήβα με 2 Ευρώ.

 

O lambrosgg έχει δίκιο. Το site εκείνο είναι γελοίο. Κανονικά στην πρώτη θέση έπρεπε να έχει τη μέρα που έκανε περμανάντ ο John Norum.

nyband.jpg

 

 

(Καλά, όχι ότι το site είναι και από τα πιο σοβαρά εδώ που τα λέμε....)

 

Κι εσύ ρε lambrogg, OI BEATLES ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσύ ρε lambrogg' date=' OI BEATLES ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ? :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Ξαναντούκου 3η ή 4η φορά:

 

Όχι δεν με πείραξαν οι Beatles και ούτε η θέση που τους δώσανε. Με πείραξε ότι γενικώς το site αυτο δεν είναι και της προκοπής και ότι ΤΟΛΜΟΥΝ να ασχολούνται με κάτι τόσο συνθετο και περίπλοκο, το βαφτίζουν λάθος και πάει λέγοντας.

 

Πρεπει να τα ξαναπώ?

 

Τους κυρίους που πόσταρες ούτε που τους ξέρω.

 

Μήπως επίσης πρέπει να ΞΑΝΑΜΑΤΑΠΩ ότι δεν είμαι μεταλάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τους κυρίους που πόσταρες ούτε που τους ξέρω.

 

Μήπως επίσης πρέπει να ΞΑΝΑΜΑΤΑΠΩ ότι δεν είμαι μεταλάς?

 

ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ

 

Εχμ το Final Countdown λογικά το έχεις ακούσει...δικό τους είναι...

 

(Τέτοια τραγούδια-αριστουργήματα μόνο με περμανάντ βγαίνουν γι'αυτό χτυπήστε τα κομμωτήρια :lol: )

 

Δεν διάβασα το αρθράκι (είναι πολύ πρωί ακόμα) αλλά να δεν έχει συμπεριλάβει τη μέρα που βγήκε η Βίσση στη Eurovision δεν αξίζει :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου