Προς το περιεχόμενο

Reunion Led Zeppelin?


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για Zeppelin όντως ψήνεται εδώ και πολύ καιρό... για Sabbath λέγεται οτι ψήνεται reunion με ozzy και με καινούργια κομμάτια... αλλά ο iommy θα συνεχίσει και με τους Heavel and Hell αν κάτσει... για van Halen δεν έχω ακούσει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Van Halen ειναι 100%, υπαρχουν και κατι βιντεο απο εμφανισεις προμο στην αμερικανικη τηλεοραση στα youtubια

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ακούσει κι εγω για zep αλλά έμαθα πως το διέψευσε ο κύριος Plant.. Είχε πει μάλιστα "Αν γίνει ένα τέτοιο reunion τότε δε θα φτάνουν οι γιατροί για να το στηρίξουν..."

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=75686

 

 

EDIT: link..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια πραγματα δεν γινονται....

 

Ενα απο αυτα ειναι οι Zeppelin χωρις τον BONZO.... :roll:

 

συμφωνώ εν μέρει αλλά είχες πολλές ευκαιρίες στη ζωή σου να δεις Page, Plant και Jones μαζί στη σκηνή; :wink: Εγώ πάντως όχι....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι δουλειες των μανατζερς μαλλον .

Παντως οτι και να γινει , καλο ειναι , δεν περιμενει

κανεις να πανε την μουσικη ενα σκαλι πιο πανω ,

αλλα και απο την αλλη ποιος δεν θα ηθελε να δει

live εστω και τους 3 Led ??

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ellie Davis of BBC 6 Music reports that promoters are taking action after tickets for a rumored LED ZEPPELIN comeback gig are being advertised.

 

Despite no official confirmation from the band, hotel and ticket packages are being sold for upwards of £269 for gigs at London's O2 Arena.

 

The company offering the deal has now been reported to the Department of Culture, Media and Sport (DCMS).

 

Promoter Harvey Goldsmith has issued a statement to warn the fans not to fall victiom to ticket touts.

 

"There have been at least four events advertised which I suspect either don't exist or where no tickets are on sale or indeed dates finalized," he said. "These are the very people whom our industry has spent over a year trying to convince the DCMS to instigate outlawing.

 

"The media should consider the consequences of giving credibility to those who rip the public off.

 

"There are NO packages or tickets for some the events advertised at all, nor do some of the events even exist. We are concerned that the public will be fleeced. The bottom line is that unless official adverts have appeared for concerts, tickets are not on sale. Do not buy from unauthorized sources."

 

There is still no official word on whether LED ZEPPELIN's rumored comeback will happen.

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=79924

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

It's official σχεδόν! Οι Led Zeppelin θα κάνουν τελικά το περιβόητο reunion στις 13 Νοεμβρίου! Όπως ακούστηκε αρχικά, στα τύμπανα θα βρίσκεται ο Jason Bonham, γιός του John Bonham. Λεπτομέρειες και στο παρακάτω link:

 

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=831174&lngDtrID=253

 

Τι λέτε, θα γίνει γιουρούσι or what; :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ, ωραίο είναι αυτό, αλλά αν το καλοσκεφτεί κανείς, για αρκετό καιρό κυκλοφορούσαν ως Page - Plant τα... δυό τους, στην ουσία μπήκε και ο Jones που τον είχαν "στην απέξω" + ένας νράμμερ με το ίδιο επίθετο με το original line-up... Δεν μου φαίνεται κάτι τόσο... συγκινητικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ στο ιν.γρ αναφέρει ότι είναι "σχεδόν σίγουρο", "αναμένεται", και τέτοιες μάπες. Δεν μου φαίνεται για διασταυρωμένη είδηση.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λινκ στο ιν.γρ αναφέρει ότι είναι "σχεδόν σίγουρο"' date=' "αναμένεται", και τέτοιες μάπες. Δεν μου φαίνεται για διασταυρωμένη είδηση.[/quote']

Δίκιο έχεις, γι' αυτό έγραψα κι εγώ "σχεδόν" στο προηγούμενο post μου. Θεωρώ όμως ότι το in.gr είναι αρκετά αξιόπιστο στις ειδήσεις που αναφέρει, οπότε οι πιθανότητες για να αποδειχθεί μούφα η συγκεκριμένη είδηση είναι μάλλον λίγες.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου