Προς το περιεχόμενο

Ποια tele για δώρο ?


johnnyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να πάρω ένα δωράκι (οχι στον εαυτό μου :P ) και σκέφτομαι να είναι μια fender squier telecaster.

 

τα λεφτά δεν είναι πρόβλημα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά ανάμεσα σε μια squier των 150 ή των 300 ευρώ (καθότι άσχετος με τα κιθαριστικά).

μοντέλα μαγνητών κλπ δε μου λένε και πολλά πράγματα,αν μπορουσατε να βοηθήσετε... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάρω ένα δωράκι (οχι στον εαυτό μου :P ) και σκέφτομαι να είναι μια fender squier telecaster.

 

τα λεφτά δεν είναι πρόβλημα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά ανάμεσα σε μια squier των 150 ή των 300 ευρώ (καθότι άσχετος με τα κιθαριστικά).

μοντέλα μαγνητών κλπ δε μου λένε και πολλά πράγματα' date='αν μπορουσατε να βοηθήσετε... :D[/quote']

 

μα σου είπα πάρε μου ό,τι θες εκτός από τέλε..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή είναι πολύ λίγα 150 ευρώ για κιθάρα φοβάμαι μήπως δεν είναι καλή και εκτεθώ κι απο πάνω :oops:

απο το να γίνει τπτ τέτοιο καλύτερα να δώσω 200-250-300 (?) απλά θέλω να ξέρω αν αξίζουν αυτά τα παραπάνω λεφτά σε μια κιθάρα απομίμηση fender. αν παίρνω το ίδιο πράγμα είτε με 150 είτε με 300 τότε θα προτιμήσω το πιο φτηνό (ή τπτ απ τα δύο :!: )

 

υγ: είπαμε, δε το κατέχω το άθλημα :oops:

 

υγ2:panagiotis ,θα το έχω υπόψην μου :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ειδικός στο θέμα τελε μίλησε.....

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9643&highlight=squier+telecaster

 

Προχώρησε άφοβα. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου