Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο guitar mag Σεπτεμβρίου '07 είναι...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Wow! Τι λέει για την PRS???? Τη semihollow! :)

 

Tι να σου πω βρε Μενέλαε... δεν το έχω διαβάσει ακόμη... νομίζω λέει ότι έχει αρκετό ακουστικό "αέρα" ο ήχος της, με έλλειψη punch στα μεσαία που δεν την βοηθάει να μπει σε πιο high gain ροκιές, αλλά ότι παρ'ολα αυτά είναι άνετη στο παίξιμο.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παπασωτηρίου τα έχει 9' date='4 ευρώ[/quote']

 

Και εγώ από αυτόν το έπαιρνα. Όταν και αν το εφερνε...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμός γίνεται μες στο περιοδικό... έχει και παρουσίαση της Tele του Joe Strummer των Clash, συνέντευξη των αγαπημένων μου Russian Circles, άρθρο για τη χρήση του phaser - flanger, 11 mini reviews με πετάλια, μπάσα, digital recorders.

 

Russian Circles!Συμπασχω μαζι σου!!Αντε ρε παιδια φερτε τους Ελλαδα!!!Ακουτε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! Τι λέει για την PRS???? Τη semihollow! :)

 

Tι να σου πω βρε Μενέλαε... δεν το έχω διαβάσει ακόμη... νομίζω λέει ότι έχει αρκετό ακουστικό "αέρα" ο ήχος της' date=' με έλλειψη punch στα μεσαία που δεν την βοηθάει να μπει σε πιο high gain ροκιές, αλλά ότι παρ'ολα αυτά είναι άνετη στο παίξιμο.[/quote']

 

Αμάν αμάν! Αυτό που δεν ήθελα να ακούσω. ¶ντε να βρίσκω 700¤ τώρα.... :'( Κι εγώ αυτά περίπου έχω διαβάσει παντού, πολύ καλό playability, πολύ καλό value for money και φοβερός ακουστικός ήχος.... ¶μα διαβάσεις πες μια τι γνώμη έχουν τελικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, εγω πηγα στο πρακτορειο ξενου τυπου σημερα, αλλα πετυχα μονο ενα αγγλικο guitarist που ειχε στο εξωφυλλο μια τελε!

 

Αυτο που μιλαμε ειναι Ελληνικο? Εχει σαιτ το Ελληνικο? (γιατι το αγγλικο με εξωφυλλο μια λεσπολ το βρηκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια' date=' εγω πηγα στο πρακτορειο ξενου τυπου σημερα, αλλα πετυχα μονο ενα αγγλικο guitarist που ειχε στο εξωφυλλο μια τελε!

 

Αυτο που μιλαμε ειναι Ελληνικο? Εχει σαιτ το Ελληνικο? (γιατι το αγγλικο με εξωφυλλο μια λεσπολ το βρηκα)[/quote']

 

το Guitarist ειναι αγγλικο δεν υπαρχει ελληνικο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου