Προς το περιεχόμενο

ipod 160gb. 350$ στην Αμερική, 400¤ εδώ πέρα!!!!!


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά έτσι; 350$ --> 255¤ στην Αμερική, 400¤ στην Ελλάδα. Ακόμα και στην Αγγλία που είναι Η πανακριβη χώρα για ηλεκτρονικά κάνει 330!!! Μπράβο στη Rainbow για άλλη μια φορά, που κάνει Ο,ΤΙ μπορεί ώστε η Apple να μην κάνει τίποτα στη χώρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, να δεις γλέντια όταν κυκλοφορήσει το i-phone... Οχτακοσα δισεκατομμύρια ευρώ θα το πουλανε.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και προσωπικα ελαχιστα με ενδιαφερει η πορεια της apple στην ελλαδα(ποσο μαλλον οταν δεν ενδιαφερει την ιδια), παρολα αυτα υπαρχουν καποιες κινησεις που κινουνται προς την σωστη κατευθυνση οπως αυτη :

 

http://www.wewantapplegreece.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω να πω πως η rainbow ειναι τελειως για το Π30ς. Τελειως ομως. Μου εδωσε Μacbookpro με παλιο firmware, με προβλημα λογισμικου για την μπαταρια, με ΜΗΔΕΝ τεχνικη υποστηρηξη, απιστευτη καθυστερηση...μεχρι και ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ..! Παρ ολη την αξιοπιστια της apple και των προιοντων της, εχει δοσει την αντιπροσωπεια σε μια κλασσικη ελληνικη τελειως αναξιοπιστη εταιρεια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως σας ενοχλεί, αυτό το site κάνει προσπάθειες για να φέρουν apple store στην ελλάδα. Για πραγματική υποστήριξη και όχι μόνο χαμηλότερες τιμες.

 

http://www.wewantapplegreece.com/

 

Εμένα μου έχει κάτσει το iphone και έχουν ρίξει παρα πολύ τις τιμές. Αποσύρουν το 4gb και τώρα το δινουν 299$!!!!

 

Στην ελλάδα θα το φέρει η vodafone και μάλλον θα είναι πολύ ακριβό (γιατι η vodafone είναι γενικώς ακριβή) οπότε μόνο απο ebay σγγλιας.

 

Σορρυ mechmg93 δεν είχα δει το οτι ανέφερες στο ποστ σου το σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ηταν μονο το iPOD...που να δειτε τη διαφορα τιμων σε κιθαρες και ενισχυτες :lol:

Ευτυχως που οι Ελληνες ειμαστε πλουσιος λαος και δεν εχουμε προβλημα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, για τη διαφορά τιμών σε κιθάρες, ενισχυτές και μουσικά όργανα γενικότερα τα έχουμε πεί άπειρες φορές στο φόρουμ.

Τώρα για το πλούσιος λαός δεν ξέρω, εγω θα έλεγα έξυπνος λαός (οταν είναι να γλυτώσουμε χρήματα) είμαστε και βρίσκουμε τρόπους και πατέντες να τις παίρνουμε φτηνότερα (οσο μπορούμε)...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tσέκαρε και το www.macexperts.gr

 

Δεν το έχει ακόμα στον κατάλογο του αλλά αν κρίνω από τις απίστευτες τιμές που έχει στα imac και στα macbook τότε θα έχει καλή τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου