Προς το περιεχόμενο

Bob Katsionis - Τον γνωρίζετε;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ήταν για ένα διάστημα καθηγητής μου στα πλήκτρα!

Για το παίξιμο κλπ κλπ με έχουν καλύψει οι παραπάνω!

 

Εγώ θα σας πω ένα κουτσομπολιό: Είναι φαν της Ευρυδίκης!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βοb ειναι σεμνοτατος και πολυ καλοψυχο ατομο γενικα,σε μια χωρα που μουσικοι του ντεμο η μουσικοι του φορουμ εχουν τουπε να κρινουν και να κατακρινουν χωρις να εχουν το παραμικρο βιογραφικο για να συγκριθουν με αυτους που κρινουν.Αν ο Bob δεν ηταν Ελληνας ολοι θα λεγανε τι καλος που ειναι...Ουτε εμενα οι δισκοι του τυχαινει να ειναι του γουστου μου αλλα τι παει να πει αυτο ακριβως..Μαλλον οι ξενοι που τον εχουν για θεο (γιατι ναι εχει μια καριερα στο εξωτερικο) ειναι ηλιθειοι και φυσικα οι ελληναραδες ειμαστε οι εξυπνοι γιατι ως γνωστων παιζουμε ολοι καλυτερα απ τους αλλους και ποζεριες και ζογκλερικα δεχομαστε μονο απο τον vai τον satriani τον Petrucci klp klp...Κριμα κριμα κριμα και μιζερια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπομπή. Ιωάνν. 8:7, ως δε επεμενον ερωτωντες αυτον ανεκυψεν και ειπεν αυτοις ο αναμαρτητος υμων πρωτος επ αυτην βαλετω λιθον.

 

Λίγη ποζεριά δεν έβλαψε κανέναν βιρτουόζο. Τους κουλούς αντίθετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βοb ειναι σεμνοτατος και πολυ καλοψυχο ατομο γενικα' date='σε μια χωρα που μουσικοι του ντεμο η μουσικοι του φορουμ εχουν τουπε να κρινουν και να κατακρινουν χωρις να εχουν το παραμικρο βιογραφικο για να συγκριθουν με αυτους που κρινουν.Αν ο Bob δεν ηταν Ελληνας ολοι θα λεγανε τι καλος που ειναι...Ουτε εμενα οι δισκοι του τυχαινει να ειναι του γουστου μου αλλα τι παει να πει αυτο ακριβως..Μαλλον οι ξενοι που τον εχουν για θεο (γιατι ναι εχει μια καριερα στο εξωτερικο) ειναι ηλιθειοι και φυσικα οι ελληναραδες ειμαστε οι εξυπνοι γιατι ως γνωστων παιζουμε ολοι καλυτερα απ τους αλλους και ποζεριες και ζογκλερικα δεχομαστε μονο απο τον vai τον satriani τον Petrucci klp klp...Κριμα κριμα κριμα και μιζερια..[/quote']

 

Ακριβως.

Νισάφι πια με την μπουρδολογία και την αφ'υψηλού κριτική. Οσοι μπορούν να το κάνουν καλύτερα (όπως κι αν το εννοούν) ας ξεκολλήσουν απ' τη πολυθρόνα τους κι ας βγούν να το κάνουν.

Ο Κατσιώνης ασχολείται με μια μουσική που δεν με αφορά καθόλου. Κάνει καριέρα στο εξωτερικό όμως και μάλιστα σημαντική. Ειμαι περήφανος για αυτό και θα έχει την στηριξη μου γιατι αποδυκνύει πως μπορούμε να τα καταφέρουμε εκει έξω, χωρίς αμανέδες, μπουζούκια και σκυλοαυλές...!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολε, πολυ...πρωινο σε βρισκω!!(για το θεμα του topic δεν υπαρχουν και πολλα να πεις...οποιος ακουσει αυτον τον ανθρωπο να παιζει εστω και για ενα λεπτο,καταλαβαινει με τι εχει να κανει,το βουλωνει και δεν ξαναμιλαει....not my cup of tea αλλα δεν εχει καμμια σημασια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν τον ξερω τον ανθρωπο, αλλα η ολη λογικη που περιγραφετε παραπανω ειναι ακριβως ιδια με το να λεμε οτι δεν μπορω να κρινω τον Δελλα ως παιχτη απο τη στιγμη που οπως και να εχει δεν μπορω εγω να παιξω οπως αυτος κλπ κλπ.

δεν ειναι λογικη αυτη. καλως η κακως εμενα και σε πολλους αλλους μας ενοχλει η poser αισθητικη , ειτε εκφραστης της ειναι ο κατσιωνης, ειτε οι twisted sister ειτε οι sonic youth. δεν εχει να κανει με το αν ο αλλος ειναι καλος παιχτης η οχι, ειναι ξεκαθαρο ζητημα αισθητικης, και σε αυτο δεν μπορει κανεις μας οτι και αν πιστευει να κανει καμια εκπτωση επειδη ξερει λιγοτερα.

 

επαναλαμβανω, οτι δεν εκφραζω καν αποψη για τον κατσιωνη γιατι δεν αντεξα να ακουσω πανω απο ενα λεπτο, και θα ημουν αδικος οτι και να πω γι αυτον.

 

προσωπικα ποσως με ενδιαφερει αν ο οποιοσδηποτε καλλιτεχνης ειναι ελληνας η αν ειναι απ την Ζιμπαμπουε. δεν προκειται αυτο να με επηρρεασει θετικα η αρνητικα για κανεναν.

 

βεβαια, ολα τα παραπανω δεν ειναι παρα η ταπεινη μου αποψη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου