Προς το περιεχόμενο

Metal γκρουπ απο Ελλαδα στο Myspace.


leftshreder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Πολύ δυνατό METAL ΓΚΡΟΥΠ' date=' με σαφείς επιρροές από Anathema και πρώιμους Venom.

Τα [b']METAL[/b] ριφ μού θύμισαν καλές στιγμές των Obituary (εποχή Cause of Death).

Ο ντράμερ ας προσέξει λίγο τη δίκαση στο δεύτερο κομμάτι, η οποία, αν παιχτεί στιβαρά, θα σπείρει κανονικότατα.

 

Δεν είναι βέβαια, πλέον, του γούστου μου -μεγαλώνουμε, φαίνεται :) - αλλά επειδή αυτά τα κομμάτια μού θύμισαν τις παλιές, αγνές ημέρες του METAL, κατά μια έννοια συγκινήθηκα.

 

Τι άλλο να πω...

Respect.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ δυνατό METAL ΓΚΡΟΥΠ' date=' με σαφείς επιρροές από Anathema και πρώιμους Venom.

Τα [b']METAL[/b] ριφ μού θύμισαν καλές στιγμές των Obituary (εποχή Cause of Death).

Ο ντράμερ ας προσέξει λίγο τη δίκαση στο δεύτερο κομμάτι, η οποία, αν παιχτεί στιβαρά, θα σπείρει κανονικότατα.

 

Δεν είναι βέβαια, πλέον, του γούστου μου -μεγαλώνουμε, φαίνεται :) - αλλά επειδή αυτά τα κομμάτια μού θύμισαν τις παλιές, αγνές ημέρες του METAL, κατά μια έννοια συγκινήθηκα.

 

Τι άλλο να πω...

Respect.

 

Και εύστοχος και ξεκαρδιστικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

χαχα ωραίο λινκ  ;D

 

έτσι είναι καλύτερα ε? http://www.myspace.com/mistofsoul

 

Εμένα μου έκανε εντύπωση ο ήχος του video που έχει από κάτω,φοβερός ήχος για live!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου