Προς το περιεχόμενο

E-MU Planet Earth X


trelaras12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα .έχω το E-MU Planet Earth X .Το έκανα εγκατάσταση κανονικά και όταν πάω να το φορτώσω την βιβλιοθήκη του μου βγάζει μύνημα ότι δεν έχω το cd στο pc μου.Βασίκα το εχώ κατεβάσει και μάλιστα και από 2 διαφορετικά forums σε εικονική μορφή και έχω δοκιμάσει daemon tools,alchohol για εικονικό δίσκο με emulation αλλά τίποτα.Συνέχεια το ίδιο..τι μπορώ νακάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις 3 στις 3 περιπτωσεις σπασμενων ΑΚΡΙΒΩΝ και πανω απο ολα ΣΟΒΑΡΩΝ προγραμματων....

 

Δυστυχως δεν μπορω να σου απαντησω....

 

 

Παντως συμφωνω με τον απο πανω.... :)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πω την αλήθεια δίκιο έχετε αλλά είναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενος χεριού αυτά που έχω σπασμένα.Όλα τα άλλα τα έχω αγορασμένα!γι'αυτό πιστεύω πως δεν είναι μεγάλο το κακό.Υπάρχουν και τύποι που ειδικεύονται στα τζάμπα σήτημα α έχουν αγοράσει ένα Wavelab πχ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να πάρεις απάντηση, 1 και είναι τακτική σε αυτό το φορουμ να μην αναφερόμαστε σε σπασμένα, πόσο μάλλον να λύνουμε διάφορα προβλήματά τους. :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου