Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες με απεικόνιση δράκων!


georgym

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορούν φοβερές κιθάρες με απεικόνιση δράκων και άλλων πλασμάτων εμπνευσμένα από γνωστά παιχνίδια PC.

http://www.guitarcreatures.com

εναλλακτικά http://s2.bitefight.gr/c.php?uid=21929

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλτατε αυτο με το bitefight απογορευεται κανονικα κ μπορω να σε δωσω κ να κοπεις ετσι απλα...το λενε οι κανονισμοι

Τα λινκ ειναι fake οπως κ το ολο thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά συγνώμη δλδ αλλά έλεος με αυτήν τη μ@λ@κί@ το bitefight!! Κάθε τόσο στα 3 site που είμαι σκάει και αυτό το λινκ!!! Αμάν πια!

 

Get a life.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας δάγκωσα όλους στο νοιζ, τι κερδίζω; Μιλάμε για 5.000 περίπου δαγκωνιές! 1 γκόμενα ίσως να ξεχαρμανιάσω;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

georgym, σβήσε αυτή τη χαζαμάρα. Και θα κάνουμε μετά όλοι edit. Πάει μάγκες? Να georgym ...άλλαξε τον τίτλο και γράψε κάτι π.χ. για...ηχομόνωση. Διαφορετικά το βλέπω να σβήνεται. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας δάγκωσα όλους στο νοιζ' date=' τι κερδίζω; Μιλάμε για 5.000 περίπου δαγκωνιές! 1 γκόμενα ίσως να ξεχαρμανιάσω;[/quote']

 

ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ

ΕΛΑ ΑΜΑ ΘΕΣ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ, ΕΙΜΑΙ Ο sotiris12 ΚΑΙ ΕΧΩ 6000 ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ.

 

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ

 

Ασε ρε, ηξερα εναν τυπο που ηξερε εναν τυπο, που ηξερε εναν τυπο, που ηξερε εναν τυπο, που ηξερε εναν τυπο, που ηξερε εναν τυπο, που ηξερε εναν τυπο που ο ξαδερφος του ειχε 7000. ρε σου μιλάω μπέσα τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά εγώ ξέρω τον Μπομπ Σφουγκαράκι τετραγωνοπαντελονή! Περιμένω...

 

Βασικά θα συμφωνήσω με harilatron, ότι δεν του αρμόζει μόνο κλείδωμα, αλλά σβήσιμοσε αυτό το θρεντ!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου