Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες με απεικόνιση δράκων!


georgym

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι αλλά εγώ ξέρω τον Μπομπ Σφουγκαράκι τετραγωνοπαντελονή! Περιμένω...

 

Βασικά θα συμφωνήσω με harilatron' date=' ότι δεν του αρμόζει μόνο κλείδωμα, αλλά σβήσιμοσε αυτό το θρεντ![/quote']

Πες μου σε παρακαλώ......ο Μπομπ ο σφουγκαράκης με τον Πάτρικ τον Αστερία τι σχέση έχουν;;;......Ακούω πολλά τον τελευταίο καιρό και....ανησυχώ.... :lol: :lol: :lol:

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά νομίζω ότι και οι κανόνες του bitefightδεν επιτρέπουν να αμολάς τα λινκ με τέτοιο τρόπο. Μόνο στην υπογραφή λέει αν θες να τα βάλεις σε φορουμ.

 

(ναι, παίζω και εγώ bitefight... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου σε παρακαλώ......ο Μπομπ ο σφουγκαράκης με τον Πάτρικ τον Αστερία τι σχέση έχουν;;;......Ακούω πολλά τον τελευταίο καιρό και....ανησυχώ.... :lol: :lol: :lol:

 

Μην ακούς τι λένε οι εγκάθετοι το καλαμάρη. Απλοί άτριχοι φίλοι είναι! :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ βρήκα κάτι κιθάρες στο νετ με δράκους και άλλα πράματα φτιαγμένα πάνω τους με το υλικό που φτιάχνουνε τα inlays (το κυριλέ-νικελ, όχι το πλαστικό) αλλά δεν σας δίνω το λινκ επειδή είσαστε άρρωστοι/βλαμένοι/κατεστραμμένοι_εντελώς.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου