Προς το περιεχόμενο

Θα μας τρελάνει το playback-europe? Νέος Θωμάς?


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περιμενω πραγατα απο τον θωμα 2 χιλιαρικα παραγγελια και ομολογω πως εχω απογοητευτει που εμαθα μολις τωρα γιαυτο το σαιτ... :'(

 

next time.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιταζοντας στα λοιπα σχετικα sites(thomann κλπ) παρατηρω οτι οι τιμες πεφτουν οταν απομενει ενα τελευταιο κομματι στο stock το οποιο συνηθως ειναι και το demo κομματι του μαγαζιου.

 

Μηπως θελει λιγο παραπανω προσοχη το εν λογω site?

Γιατι και εγω εχω βρει ενισχυτη με 200 ευρω λιγοτερο απο Θωμα και με ζωνουν φιδια μηπως κατι δεν παει καλα.

Λεω εγω τωρα...

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα τωρα μας φταινε όλα...........

 

Μη το ενα μη το άλλο, δηλαδή οι έλληνες δεν έχουν τέτοια πολιτική?Ειναι καθαροί κ άγιοι?

Τα μαγαζια δεν έχουν προβλημα αυτά τα ιντερνετικα μη φοβάστε, κι αν σαν έρ8ει κατι με πρόβλημα το στέλνετε πίσω.Απλα η διαδικασία της αναμονής είναι η διαφορά.

Ακομη κ στο ebay υπαρχει η ασφαλεια αυτή.

 

Μη λέμε κι ότι θέλουμε.

 

Α ναι αυτο που λες με το τελευταίο στόκ σαν περιπτωση να την κάνουν όλοι ναι ισως ισχύει κ είναι αποδεκτό αλλα δεν ειναι η διαφορά τους αυτή απλά σε καποια προιόντα έχουν διαφορές στην τιμή.Ο μεν φθηνοτερος απ τον άλλο κ το αντίστροφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα στον θωμάν δείχνει πάντα στον τίτλο και στην περιγραφή B-STOCK ή EX-DEMO (περιγράφει συνήθως και την όποια φθορά) .

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά σε ορισμένα είναι φθηνότερος ο ένας και σε άλλα ο άλλος. Εξαρτάται τι συμφωνίες γίνονται με τις εταιρίες. Το θέμα είναι ότι συνήθως ο playback είναι σε κάποια κιθαριστικά φθηνότερος και ο θωμάς σε διάφορα άλλα (σύνθια, recorders, κτλ κτλ)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράγγειλα την ibanez rg370 dxl 141eyro ενώ Ελλάδα τν είχαν 450 και ο θομας 420 άλλα μαλον θα ψηλοαργιση γιατί λέει οτι θα είναι διαθέσιμη σε 10 μέρες +της μέρες Αποστόλης :-[ :-[ :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράγγειλα την ibanez rg370 dxl 141eyro ενώ Ελλάδα τν είχαν 450 και ο θομας 420 άλλα μαλον θα ψηλοαργιση γιατί λέει οτι θα είναι διαθέσιμη σε 10 μέρες +της μέρες Αποστόλης :-[ :-[ :-[

 

Οι μέρες αποστολής είναι 2-3, οπότε μην αγχώνεσαι.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέρες αποστολής είναι 2-3, οπότε μην αγχώνεσαι.  :)

 

Ενίοτε είναι και...22 ώρες περίπου. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέρες αποστολής είναι 2-3, οπότε μην αγχώνεσαι.  :)

 

Ενίοτε είναι και...22 ώρες περίπου. ;)

 

Όντως, απλά εγώ δεν έχω κάρτα οπότε βάζω τις δύο μέρες μέχρι να γίνει η μεταφορά του ποσού...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου