Προς το περιεχόμενο

Θα μας τρελάνει το playback-europe? Νέος Θωμάς?


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 4 μήνες αργότερα...

Γειά χαρά φίλοι της μουσικής και του e-shopping!!! Ρε παιδιά οι τιμές που αναφέρει το playback-europe είναι όντως αυτές συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. και χωρίς μεταφορικά έξοδα για αγορές άνω των 300 euro ή θα μου κάτσουν κανα 19% παραπάνω και τέτοια??? Θέλω να πάρω την IBANEZ RG350EX-BK και έχει 80 euro διαφορά από το Thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά οι τιμές που αναφέρει το playback-europe είναι όντως αυτές συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. και χωρίς μεταφορικά έξοδα για αγορές άνω των 300 euro...???

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά φίλοι της μουσικής και του e-shopping!!! Ρε παιδιά οι τιμές που αναφέρει το playback-europe είναι όντως αυτές συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. και χωρίς μεταφορικά έξοδα για αγορές άνω των 300 euro ή θα μου κάτσουν κανα 19% παραπάνω και τέτοια??? Θέλω να πάρω την IBANEZ RG350EX-BK και έχει 80 euro διαφορά από το Thomann.

 

ΜΕ ΓΕΙΑ!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι μία κλάση παραπάνω το Playback...Όλα μου τα πετάλια (8 τον αριθμό) από εκεί τα πήρα και παραπάνω από 2 μέρες δεν έκαναν! Πραγματικά απίστευτη εξυπηρέτηση!! Και μιλούν και Αγγλικά!! Αυτά είναι!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου