Προς το περιεχόμενο

Θα μας τρελάνει το playback-europe? Νέος Θωμάς?


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ηρθε και η δικια μου

ιβανεζ sa260fm

μεσα σε 5 μερες

αψογα σεταρισμενη...

και 70 ευρα λιγοτερο απο το Θωμα...

 

;D

 

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Bloody Sunday.

Καλόπαιχτη Faltsooo.

Και η δική μου ήρθε πολύ καλοσεταρισμένη. Θα κάνω πλήρες review αργότερα. Τώρα παίζω...  ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, να σας γράψω και εγώ την εμπειρία μου από το playback:

Παρήγγειλα πριν λίγους μήνες τον προενισχυτή μικροφώνου UA610, μου ήρθε μετά από μια εβδομάδα, αλλά παρουσίασε πρόβλημα (στο GAIN) με λίγες ώρες δοκιμή! Χωρίς κανένα πρόβλημα, μου έστειλαν UPS Label, οπότε, χωρίς κόστος, τον επέστρεψα. Φοβούμενος μην έπαθε κάτι κάποια λάμπα του στη μεταφορά, τους είπα να μου στείλουν τον UA110 (solid state), ο οποίος ήταν στην ίδια τιμή. Ήρθε κι αυτός, αλλά....  επίσης με πρόβλημα (θόρυβος στην έξοδο!) Τους ενημέρωσα (αν και τα γαλλικά μου είναι χειρότερα από τα αγγλικά τους) και, παρόλο που χρειάστηκε ένα email και ένα τηλέφωνο ακόμα για να τους απαντήσω ότι δεν προκαλώ εγώ το πρόβλημα, τελικά τον επέστρεψα χωρίς κόστος, παίρνοντας όλα τα χρήματά μου πίσω. Τελικά, μετά από αυτά που έπαθα, πήρα από Ελίνα τον 610 (χωρίς πρόβλημα), η οποία πρόσφατα έριξε και τις τιμές, κυρίως στα Αμερικάνικα προϊόντα. Τα συμπεράσματα, στην κρίση σας...

www.myspace.com/michalismusic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς αλήθεια δικαιολογείται αυτή η διαφορά τιμής;;;

 

http://www.thomann.de/gr/mesa_boogie_triple_rectifer.htm

http://guitare.playback-europe.com/mesa_boogie-triple_rectifier-6227.html

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως τεράστια αλλά δικαιολογείται μάλλον από τα παζάρια που κάνει η κάθε εταιρία με τον εκάστοτε αντιπρόσωπο της Mesa, πχ. ο αντιπρόσωπος της Γερμανίας θα κάνει μια τιμή Α για στοκάρισμα 15 κομματιών και ο αντιπρόσωπος της Γαλλίας μια τιμή 70% της Α για στοκάρισμα 20. Μπορεί κι ο Γερμανός αντιπρόσωπος να είναι κι αγιογδύτης.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως τεράστια αλλά δικαιολογείται μάλλον από τα παζάρια που κάνει η κάθε εταιρία με τον εκάστοτε αντιπρόσωπο της Mesa, πχ. ο αντιπρόσωπος της Γερμανίας θα κάνει μια τιμή Α για στοκάρισμα 15 κομματιών και ο αντιπρόσωπος της Γαλλίας μια τιμή 70% της Α για στοκάρισμα 20. Μπορεί κι ο Γερμανός αντιπρόσωπος να είναι κι αγιογδύτης.

 

Και το αστείο είναι ότι πριν κανα 2 βδομάδες ο μεν Θωμάς το είχε 200€ φθηνότερα και ο μεν Ευρώπας 200€ πιο ακριβά.Τόσο κακό deal έκανε o Θωμάς;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι και οι 2 τιμές είναι καλές, αφου σαν ενδεικτική τιμή πώλησης ο Θωμάς δίνει 3 χιλιάρικα..!! Οπότε τα 200 Euros off δεν είναι κακή προσφορά...!

 

Μακάρι παιδιά να συνεχιστεί αυτό, να υπάρξει ελεύθερος ανταγωνισμός, να ρίξουν ακόμα πιο πολύ τις τιμές..!

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι και οι 2 τιμές είναι καλές, αφου σαν ενδεικτική τιμή πώλησης ο Θωμάς δίνει 3 χιλιάρικα..!! Οπότε τα 200 Euros off δεν είναι κακή προσφορά...!

 

Μακάρι παιδιά να συνεχιστεί αυτό, να υπάρξει ελεύθερος ανταγωνισμός, να ρίξουν ακόμα πιο πολύ τις τιμές..!

 

Still -750€ is better than -200€  ;D ;D ;D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου