Προς το περιεχόμενο

Living Loud debut live concert


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να ανεβουμε λιγο με ενα live απο τους Living Loud. Οι μουσικοι που απαρτιζουν αυτο το project δεν χρειαζονται συστασεις.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cq-ep8IS6cw

 

Jimmy Barnes - vocals

Steve Morse - guitar

Don Airey - keyboards

Bob Daisley - bass

Lee Kerslake - drums

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημενος ο Daisley απο Uriah Heep και Gary Moore μερια και ο Kerslake απο Uriah Heep φυσικα. Οχι, δεν μου αρεσει ο Ozzy. :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγαπημενος ο Daisley απο Uriah Heep και Gary Moore μερια και ο Kerslake απο Uriah Heep φυσικα. Οχι, δεν μου αρεσει ο Ozzy. :P

 

Εμένα μου αρέσουν και οι 3! ;D 8)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο live btw, δεν το ειχα δει, ειχα ακουσει μονο το αλμπουμ τους. Και βρηκα το live τυχαια ψαχνοντας για ενα ολοκληρωμενο live των Dixie Dregs. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα και ο Ozzy που λεγαμε. Στο 43:00 εχει μια απιστευτη εισαγωγη/σολο του Don Airey στο Hammond και καπακι παιζουν το "Mr. Crowley" του Ozzy. ;D

Και πως να μη το παιξουν αφου τρεις απ'την μπαντα (Airey/Daisley/Kerslake) επαιζαν και στο κανονικο "Mr. Crowley". image.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nα και ο Ozzy που λεγαμε. Στο 43:00 εχει μια απιστευτη εισαγωγη/σολο του Don Airey στο Hammond και καπακι παιζουν το "Mr. Crowley" του Ozzy. ;D

Και πως να μη το παιξουν αφου τρεις απ'την μπαντα (Airey/Daisley/Kerslake) επαιζαν και στο κανονικο "Mr. Crowley". image.gif

 

Να σου πω την αλήθεια δε μου άρεσε ο Morse σε αυτό το ''Randy Rhoads Medley''.Δεν τα πειράζουμε μερικά πράγματα! :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου