Προς το περιεχόμενο

EZ Drummer vs Groove Agent και πληροφορίες σχετικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανατρίχιασα που ανέφερες το jamstix...

δεν το μπορώ.. καθόλου!  :-[

να προτείνω κάτι..?

σκέφτομαι εδώ και καιρό να κάνω ενα open source ελληνικό vsti drumset..σε στύλ BFD/DFH superior (για το ίντερφέις μιλάω)..

Έχω βρει κάποιες βιβλιοθήκες για C++ και Delphι που κάνεις vst..έχω ντραμς και μικρόφωνα για να φτιάκσω σαμπλς οπότε..άμα πσήνεται κανείς ας μου στείλει μέιλ :) α! και είμαι γραφίστας οπότε τα γραφικά θα τα σπάνε.. :)

όσο τρελό κιαν ακούγεται θαχει φάση :)

blahblahblah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε συ τι λες τώρα; Το ρωτάς; Αν ήξερα από προγραμματισμό θα σε βοηθούσα! Ξεκίνα πάντως και σίγουρα έχεις 1 υποψήφιο αγοραστή!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα αγοραστή?

προς θεού μαν..δεν είναι για τα λεφτά..ειναι για τις άπειρες ώρες που πσάχνει στο ίντερνετ ο καθένας μας και τελικά δεν βρήσκει τπτ καλό..αυτό σημαίνει FREE..όπως τα λίνουξ ένα πράγμα..

λέω να οργανώσω ένα μικρό κομιούνιτι με όποιον ενδιαφέρεται να βοηθήσει (σε οποιοδήποτε τομέα..προγραμματιστικό,μπετατεστικό,σεξουαλικό κτλ  :P χαχαχα)

Θα ανοίκσω ένα thread αυριο μεθάυριο για περισσότερες πληροφορίες..(αφού τελιώσω με την έρευνα :Ρ )

πις! :Ρ

blahblahblah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ αμάν! Κορυφή! Άντε να δούμε τι θα γίνει! Ας καταπιαστούν κι άλλοι από δω μέσα αν γουστάρουν!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα θα έχει φάση πιστεύω δυστυχώς οι γνώσεις μου σε C/C++ είναι πολύ περιορισμένες και δεν θα μπορούσα να βοηθήσω σε κάτι τέτοιο αλλά για μπέτα τέστερ θα ήμουν καλός πιστεύω  ;D

Γιατί δεν σκέφτεστε να κάνετε καποιο Vsti που να μην υπάρχει? πχ μπουζούκι η τπτ τέτοιο  :P μια φορά είχα βρεί ένα vsti για ταμπουρά και σάζι που το έιχε φτιάξει ένας τούρκος και ήταν αρκετά καλό

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα πολύ να σε βοηθήσω αλλά βλέπεις είμαι και εγώ γραφίστας (για τον ίδιο λόγο μου τη σπάει και μένα το jmstx) οπότε δεν ξέρω αν θα με χρειάζεσαι :)

 

Είχαμε προτείνει με ενα φίλο στους jamstix να βοηθήσουμε για τα γραφικά αλλά για κάποιο λόγο δεν παίχτηκε. Παντως αν φτιάξεις κάτι κάντο skinable για να το περιλάβει ο καθένας με την τρέλα του.

 

Σου διαθέτω όμως αν χρειάζονται (...αν και είμαι σίγουρος ότι δεν θα σου λείπουν) ένα Rode K2, ένα octava ΜΚ012 για το ξύπνημα της κόκκινης αρκούδας, ένα Marantz PMD660 field recorcer αν χρειαστούν εξωτερικές ηχογραφήσεις, και επαγγελματική κάμερα για την καταγραφή των παραλειπόμενων.

 

Ασχετο: Το http://www.slapmeister.com/slapclap.aspx το έχετε δεί? Αν θέλετε να φτιάξουμε κάτι αντίστοιχο είμαι μέσα, βάζουμε από αυριο αγγελία για ...μουσικά όργανα, και μάλιστα είμαι και πολύ καλός performer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να φτιάκσω

πσήνεται κανείς

Θα ανοίκσω

 

Πολύ καλή η πρωτοβουλία σου για το ελληνικό vsti drumset (και μπράβο σου),

αλλά για να μην πάει ο κόπος σου χαμένος, άσε άλλους να γράψουν τα μενού.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά το συγκεκριμένο τοπικ εξελίσεται σε απίστευτο γελοιο, εχω λιώσει, να ειστε καλα γιατι σήμερα χριστουγενιάτικα δουλέυω 24.00 - 08.00 και θα το χρειαστώ..

Ειδικά το Plugin το slap clap, δεν έχω λόγια.. απίστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου