Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτες ashton


ibanez21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Zozef τους φέρνει.Έχω δοκιμάσει τον 30άρη λαμπάτο(550 ευρώ) και δεν ήταν άσχημος.Αλλα δεν ήταν καλύτερος από τις κλασσικές λύσεις στις τιμές αυτές..Επίσης ο μπασίστας μας έχει ένα Ashton μπάσσο που το πηρε γύρω στα 200(από Zozef πάλι) και είναι πάρα πολύ καλό(και στον ήχο και στο χέρι).Ο υπάληλος του(σ.σ. ο οποίος είναι εξυπηρετικότατος) μου είχε πει αν θυμάμαι καλά πως είναι παραγωγής ενός μεγάλου καταστήματος της Αυστραλίας(τύπου Harley benton δηλαδή) το οποίο σιγά σιγά αρχίζει να κάνει και εξαγωγές.Δεν χάνεις τπτ να δοκιμάσεις πάντος ;)

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΤΟΝ ...καλυτερα.Σ αυτην την κατηγορια τιμης μπορεις να βρεις αξιολογοτερα πραγματα σε τρανζιστορ αλλα και σε λαμπα.Τουλαχιστον να σου μεινει και κατι αργοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,εγω του ειπα χτες οτι μαλλον ειναι μια νεα εταιρια στο χωρο η οποια

μαλλον θα εχει καποια προβληματα νεοτητας,φαινεται ομως πως κανεις μας απο

εδω δεν εχει σχηματισει αποψη γυρω απο τους ενισχυτες αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους,συγνωμη για τις καθηστερημενες ερωτησεις σε παλια θεματα οπως αυτο

αλλα οπως εχω πει ξανα λογω δουλειας δεν μπορω να ειμαι καθε μερα εδω,αν βλεπετε το

ονομα μου ειναι διοτι μπαινει ο αδερφος μου,ο φιλος που ειχα αναφερει μετα απο αρκετο

ψαξιμο κατεληξε σε peavey και ειναι αναμεσα στους studio pro και bandit ποιον λετε να παρει απο τους 2,ο bandit ειναι περιπου 100Ε ακριβοτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου