Προς το περιεχόμενο

Fender 72 Telecaster Deluxe


om

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εχουν φαει ολοι οι φιλοι για το μεξικο

 

Εμενα παντως το Μεξικο μου αρεσει πολυ...

 

mexico_travel.jpg

 

mexico.jpg

 

;D

 

& μη ξεχνας οτι οταν αυτοι...φτιανανε ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ οι Αμερικανοι κρεμοντουσταν  απο τα δεντρα..... :) :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οοοοοοχιιιιιιι ΔΕΝ εφτιαχναν οι Μεξικάνοι ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ!!! ΟΙ ΕΛ έφτιαχναν πυραμίδες στο Μεξικό, Ο ΣΙΝΤΑΛΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ!!! Υπάρχουν ακόμα τα χωροταξικά σχέδια από τότε, και σήμερα τα έχουν εξαφανίσει και τα κρατάνε για λογαριασμό τους οι ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ!!! Είναι ΒΕΒΑΙΟ!!! Το ξέρει ο Λιακόπουλος και θα το βγάλει στην ΧVII έκδοση βιβλίων με θέμα :

Οι ΕΛ πρώτοι εφεύραν τις στρατοκάστερ και πως οι Απανταχού εχθροί έκλεψαν το Μυστικό και το έδωσαν στον Leo!!!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μια ερωτησουλα.... οι φεντερ τελε με τους δυο μονους τι ρουταρισμα εχουν??καπου ειχα δει οτι εχουν και στισ δυο θεσεις για humbucker αλλα δν το βρισκω τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μια ερωτησουλα.... οι φεντερ τελε με τους δυο μονους τι ρουταρισμα εχουν??καπου ειχα δει οτι εχουν και στισ δυο θεσεις για humbucker αλλα δν το βρισκω τωρα...

 

Κάτι τέτοιο έχουν

SmithTeleBodyRaw.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφερει παντως το routing να ειναι για humbucker υπαρχουν και σωματα τελε (οπως αυτα των tele RI thinline kai 72 RI deluxe) με routing για διπλο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μια ακομη ερωτηση για τη συγκεκριμενη κιθαρα...

Μπορει να αντεξει κουρδισματα σε Β? Εχω μια τωρα (πολυ κατωτερη βεβαια) που μολις τη ριξω τοσο χαμηλα σερνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά. Οι vintage type, που παράγονται στο Μεξικό δεν έχουν καμιά σχέση με την σειρά στανταρντ στρατο - τέλε ...

Είναι πολύ κοντά στο ορίτζιναλ... είναι όπως λέμε "τό' χουν" και μάλιστα πολύ καλά! Σαν κιθάρεσ είναι καλοκατασκευασμένες, και ακόμα και οι μαγνήτες δεν είναι για "πέταμα".  Σε μία 70ς στρατ classic MIM π.χ δεν θα άλλαζα τίποτε.

Προ καιρού, αγόρασα μια ΜΙΜ τέτοια και μου κάθησε στα χέρια σαν καμμιά άλλη από αυτές που έχω.... σε σύγκριση ακόμα και στην Αmerican Deluxe που έχω βάζει κάτω και σε παίξιμο και σε ήχο......

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου