Προς το περιεχόμενο

Fender 72 Telecaster Deluxe


om

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ σωστά. Οι vintage type, που παράγονται στο Μεξικό δεν έχουν καμιά σχέση με την σειρά στανταρντ στρατο - τέλε ...

Είναι πολύ κοντά στο ορίτζιναλ... είναι όπως λέμε "τό' χουν" και μάλιστα πολύ καλά! Σαν κιθάρεσ είναι καλοκατασκευασμένες, και ακόμα και οι μαγνήτες δεν είναι για "πέταμα".  Σε μία 70ς στρατ classic MIM π.χ δεν θα άλλαζα τίποτε.

Προ καιρού, αγόρασα μια ΜΙΜ τέτοια και μου κάθησε στα χέρια σαν καμμιά άλλη από αυτές που έχω.... σε σύγκριση ακόμα και στην Αmerican Deluxe που έχω βάζει κάτω και σε παίξιμο και σε ήχο......

 

Tέτοια να διαβάζω και μου'ρχεται το κουκλί!  8)

 

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όντως αγαπητέ σουπερφακ το μεξικό έχει πολύ ώραια πράματα και θάματα, τα οποία φυσικά κολύωμαι να ποστάρω γιατί το κάρμα μου θα βουλιάξει στο -273.

 

Μια ακομη ερωτηση για τη συγκεκριμενη κιθαρα...

Μπορει να αντεξει κουρδισματα σε Β? Εχω μια τωρα (πολυ κατωτερη βεβαια) που μολις τη ριξω τοσο χαμηλα σερνεται...

 

Βάλτης 13άρες.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα βάλεις και ένα P90 σε μέγεθος Humburger στο neck και να γουστάρεις ποιοτικά ......

   Κατι μου θυμιζει αυτο ;)

 

 

Εσυ φταίς παλιάνθρωπε με κόλλησες και μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου