Προς το περιεχόμενο

Μετατροπες σε Teisco bass


bez967

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν καταλαβα το ολο κλιμα?κανουμε μια ερωτηση και πιανετε το δουλεμα????

καλο

παρεξήγησες μαν. έγραψε κάτι καλό (πώς το παθε θα μου πεις ;D) ο Kwstas και γελάσαμε.....Δεν έχει να κάνει με σένα. Τhat's all... ;)

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα μου φανηκε περιεργο.μια ερωτηση εκανα και προσπαθησα να σας πω τι ηχοχρωματα μου αρεσουν μηπως και βοηθησει καποιος.και περα απ'ολα τ'αλλα ενας δασκαλος που ειχα με εκανε να δω το μπασο σαν ενα μεσο που θα εκφραστω και οχι σαν κατι κλειστο με πρεπει και δεν πρεπει.τελοσπαντων μια γνωμη ειναι

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάνε ένα κόπο και ανέβασε μια φωτό του μπάσου να δούμε περί τίνος πρόκειται.

Πάντως είναι αμαρτία να προσπαθήσεις να το μετατρέψεις σε κάτι για το οποίο δεν φτιάχτηκε. Θα είναι σαν να παίζεις death metal με strat για παράδειγμα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα στειλει και σε κατι ξενα φορουμ και μου ειπαν να ξανατυλιξω τους μαγνητες οποτε μαλλον αυτο θα κανω και θα αλλαξω ολα τα ηλεκτρικα καλωδιωσεις κ.τ.λ.μολις τελειωσα κατι δουλειες στο σωμα και ειναι ετοιμο να στοκαριστει και μετα βαψιμο!!!οριστε μια φωτογραφια.οτι προτασεις εχετε δεκτες..

http://i169.photobucket.com/albums/u205/bez967/DSC00302.jpg

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Megaulisious μπασάκι...γουστάρω.

 

Νομίζω ότι το να ξανατυλίξεις τους μαγνήτες,εκτός του ότι είναι μπελάς,μπορεί να μη σου δώσει το προηγουμενο αποτέλεσμα,και μάλλον θα σου βγει ο κουκος αηδόνι

 

Τώρα τι μαγνήτες ταιριάζουν στο μπάσο θα σου πουν οι γνώστες του αντικειμένου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα θα αλλαξω ποτενσιομετρα ,τζακ και καλωδιωσεις.αν δω οτι εχω αποτελεσμα θα σταματησω εκει.μιας και το ανεφερα.τι ποτενσιομετρα να βαλω?

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ενα πηνιο ,οποτε φανταζομαι ειναι μονος.κατι μου ειπαν να τεσταρω ποσο δυνατοι ειναι??????

ποτενσιομετρα τι μαρκα λες?

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου