Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ε? μμμμ, κατι τριγυριζει στο μυαλο μου (2-3 περιπτωσεις ατομων) αλλα αστο καλυτερα

 

Oι mod δεν είναι ούτε ρομποτάκια ούτε έχουν εκπαιδευτεί για τηλεφωνητές του ΟΤΕ για να ανέχονται τα πάντα, η ψυχραιμία έχει και τα όρια της. Και όσον αφορά τις 2-3 περιπτώσεις που λες μη βγάζεις την ουρά σου απέξω σιγανοπαπαδιά 8) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Αφεντικο, αμα κανενας μοντουλατορος ειναι αγενης και εριστικος και επιθετικος σε προσωπικο επιπεδο, δεν θα επρεπε κα σ αυτον να πεφτει μειον καρμα? Κι αν ναι ποιος θα το εκανε? (Φωνη βοωντος εν τη ερημω)

Αφού δίνεις την απάντηση μόνος σου, γιατί ρωτάς;

Δεν είναι ωραίος ο τρόπος σου αγαπητέ φίλε.

 

Οι modulators είναι κι αυτοί άνθρωποι που σίγουρα θα κάνουν λάθη, όπως όλοι μας.

 

Εχουν όμως την εμπιστοσύνη μου καθώς αναδείχτηκαν μέσα από την άριστη συμπεριφορά σαν μέλη, τις γνώσεις και την διάθεση να βοηθήσουν σε βάθος χρόνου.

 

Αν έχουν αδικηθεί κάποια μέλη αυτό είναι θέμα που αφορά την ομάδα των modulators για να το λύσει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με λιγα λογια ειναι το καλό με τις κλειστες ομάδες απ τους υπολοιπους κοινους χρηστες.Φτιάχνονται μόνοι τους εσωτερικά ενω οι υπολοιποι πλερωνουν ακριβά τους χυμους απ το σταφύλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου λες ρε τρίγγα.

Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα;

 

Είμασταν μάγκες και μπήκαμε σε μία κλειστή ομάδα, ή γίναμε μάγκες επειδή κάποιος (που ήταν αφηρημένος) μας έβαλε σε μία κλειστή ομάδα;

 

Απάντα, στα ίσα.

 

Νομίζω ότι έχει παραγίνει αυτή η κατάσταση.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατακρινει καποιος για τους κοπους αποκτησης του μπλέ αστερία στα αριστερα κατω απ το ονομα αλλα μαλλον θιγεται η πορεια του πανω στον αστέρα αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τριγγα καλό είναι όπως δέχεσαι τα συγχαρίκια να δέχεσαι και το τράβηγμα στ' αυτί, γιατί αν σ' αρέσει να σε χειροκροτεί κάποιος πρεσβύτερος θα πρέπει να δεχτείς και την κριτική του.

Τίποτα δεν είναι terminal και νομίζω πως η γκρίνια πρέπει να πάψει εδώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαμά, μαμά, ο δάσκαλος μου έβαλε μείον κάρμα χωρίς να κάνω τίποτα ενώ στο ...Λάκη έβαλε +1 επειδή γλείφει συνέχεια. Μαμά, πήγαινε στο διευθυντή.  :-[ :'( :'(

 

 

ΥΓ. Ελπίζω να γνωρίζουμε ότι το κάρμα δεν κλίνεται και το "περί κάρματος" στον τίτλο να είναι αστείο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
ΥΓ. Ελπίζω να γνωρίζουμε ότι το κάρμα δεν κλίνεται και το "περί κάρματος" στον τίτλο να είναι αστείο. ;)

Όντως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν γνησιος πολεμιστης του κατεστημενου θα ειμαι με το μερος που παει κοντρα στο συστημα.Θα παταξουμε τη διαφθορα επιτελους κ θα αναδειχθει η αληθεια, η ελευθερια, η δημοκρατια, ο Αριστοφανης, οι τρεις μαγισες και τα κακα τις μοιρας μας.

 

Μαμα το τελειωσα το παγωτο θα με παρεις άλλο?

 

Υ.Γ.Δεν βγαινει νοημα οποτε τη σβηνω.Απλα λιγο πιο μαλακα το μπουτόνι για το καρμομπαν(ιο).Τωρα τελευταια ειναι σαν να σας το κανανε δωρο κ το λιωνεται κ του αλλαζεται ανα ωρα τις μπαταριες αφου τις ρουφάει συνεχεια.

 

Ειναι μετα κ θεμα του καθενος το πως θα αντιλαμβάνεται την ενδειξη του καρματος ανα μελος κ τι αντικτυπο θα χει στην συζητηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου