Προς το περιεχόμενο

Απευθυνεται σε οσους ξερουν απο fender......


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε μπορώ να καταλάβω ,γιατί αυτή την κιθάρα που βγαίνει σε τόσους πανέμορφους συνδυασμους χρωμάτων(ασημι και tortoise,μαυρο και χρυσό κλπ..) την αγοράζετε όλοι σε sunburst!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρώτα από όλα γιατί είναι κλασσικότατο το sunburst, (κρίμα η πρώτη καλή σου Fender να είναι πράσινη  ;D)

Έπειτα γιατί "στο δικό μου" sunburst φαίνονται καλύτερα τα νερά του ξύλου από των άλλων, παίζουν καλύτερα  ;D

γιατί η Fender λέει add 50$ for sunburst, (και προφανώς είναι καλύτερες  ;D :o ;D :o :o)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορώ να καταλάβω ,γιατί αυτή την κιθάρα που βγαίνει σε τόσους πανέμορφους συνδυασμους χρωμάτων(ασημι και tortoise,μαυρο και χρυσό κλπ..) την αγοράζετε όλοι σε sunburst!!

 

ουτε εγω,πιο βαρετο χρωμα δεν υπαρχει (ελα ομως που αυτη που πετυχα και μου αρεσε ετυχε να εχει αυτο χρωμα....η πλακα ειναι οτι και η βασικη μου τελε εχει sb χρωμα... >:( :))

 

βεβαια οι υπολοιπες κιθαρες μου ειναι κουκλακια...με τα πρασινακια τους ,τα ροζακια τους ,τις περλες τους και ολες τις ομορφιες :)

 

Ιδου η ωραιοτερη ολων για του λογου το αληθες

 

l_ec514f726b434bb0c7363ded703f3c81.jpg

 

:) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορώ να καταλάβω ,γιατί αυτή την κιθάρα που βγαίνει σε τόσους πανέμορφους συνδυασμους χρωμάτων(ασημι και tortoise,μαυρο και χρυσό κλπ..) την αγοράζετε όλοι σε sunburst!!

 

 

 

εγω βασικα το μονο χρωμα που δεν ηθελα ηταν sunburst αλλα εχε χαρη που δεν ειχε ασπρο ο θωμας ή εκρου ή κατι τετοιο!!!!!αν ομως δεις την sunburst με αλλο pickguard (μαυρο ή αυτο το καφε με τα γυαλιστερα μεσα που εχει η ασπρη sss του θωμα αλλαξα γνωμη)την μοντα την εκανε ο αδερφοσ μου στο photoshop ,οποτε εγω δεν θα εχω το κλασσικο pickquard

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε τελικα η πολυποθητη.....οι εντυπωσεις μου ειναι ....οτι το οργανο ειναι κορυφη ,καταπληκτικη αισθηση παιξιματος τι να πω απλα πολυ καλη κατασκευη  και θα την προτεινα ανεπιφυλακτα...... ;)

 

 

 

http://www.thomann.de/gr/fender_american_deluxe_fat_stratrw3cs.htm

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I know........... I know mate....  ;D ;D Ξέρω πως είναι να ακουμπάς και να παίζεις μία κορυφαία κιθάρα  8).... Fender τώρα κάτω από κει θα σου φαίνεται οδοντόκρεμα! ;)

Μεγειές!  :) :) :) :) :) :) :)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου