Προς το περιεχόμενο

Blackheart Little Giant


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γω ψηνομαι να τον αγορασω......πολυ ομως!

Εχει ακετα καλα καθαρα απ οτι ακουω και ετσι μπορω να του πεταξω και πεταλακια ωστε να βγαξω εναν αξιοπρεπη ηχο, και μαλιστα για τα λευτα του.....πρεπει να ειναι πολυ καλη επιλογη!

 

Εγω να ρωτησω κατι αλλο τωρα?Νταξει για προβα με γκρουπακι παει ανετα, αλλα για live θα μου φτασουν τα 5w? Ξερω οτι εχει διαφορα η λαμπα απο το τρανζιστορ, αλλα πχ τα 5watt λαμπας με 1χ12 ηχειο, σε ποσα τρανζιστορατα μεταφραζονται?

 

Επισης κατι αλλο, λογω του χαμηλου buget σκεφτομαι να παρω αυτην την καμπινα

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_g112.htm

 

τι λετε, θα καταφερει να αξιοποιησει της δυνατοτητες της καφαλής ή θα τη θαψει?

 

It's a long way to the top....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον έχω εδώ κ μερικές μέρες κ είμαι πολύ ευχαριστημένος.Όμορφα καθαρά,γεμάτος ήχος!Ανάλογα την κιθάρα που θα βάλεις θα πάρεις άλλο αποτέλεσμα  :P λαμπάτος class a βλέπεις... Εγώ τον έχω συνδιάσει με καμπίνα orange ppc112 με celestion vintage 30 μεγάφωνο.Αν κ οι μαγνήτες μου στην tele ειναι hot δεν βρωμίζει πριν της 1 (αν κ εγω θα το ήθελα πολυ) Απο ένταση δεν νομίζω να σου είναι λίγος,εκτός κ αν έχεις σκοπό να κανεις συναυλίες σε στάδια  ;D

Είναι value for money δεν θα σε απογοητέυσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου