Προς το περιεχόμενο

My "new" Gibson ES335


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2,5 μηνες απαντηση ποτε θα ειναι in stock

 

Aσε σου μιλαω εκ πειρας , πηρα κατι σε Del 5 days  και ηρθε μετα απο .....42 ημερες

Απο τοτε , μονο οτι ειναι in stock

 

Μάλιστα. Άρα θα τραγουδήσω και πάλι το γνωστό άσμα "Έλα απόψε στου Θωμά για να πάρεις μπαγλαμά...". Anyway, το συνολικό κόστος το υπολογίζω γύρω στα 850.

 

Δεν θα του παρει και ο μαστορας καμμια 50αρα για την αλλαγη? (εφιαλτης σωστος η αλλαγη μαγνητων στα σκαφη...)

 

@Superfunk, η τιμή που μου έγραψες περιλαμβάνει κούρδισμα ξύλων και ειδικό καλάϊ; Αν ναι, χαλάλι...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελευταιος και καταιδρωμενος.....

 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΑΙΧΤΗ!! ειναι πραγματικα κιθαρα φετιχ.

 

δηλαδη τωρα δεν ξαναψωνιζεις τιποτα?? φανταζομαι οτι εκλεισες με τις κιθαριστικες αγορες. ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τωρα δεν ξαναψωνιζεις τιποτα?? φανταζομαι οτι εκλεισες με τις κιθαριστικες αγορες. ;D ;D

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ??????????? ;D ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειές Ηλία κι από εμένα έστω και αργοπορημένα. Ωραιότατη η κιθάρα, αν κι εγώ θα την προτιμούσα σε 'ενα λιγότερο "επιπλέ" χρώμα μιας και δεν είμαι καθόλου φαν των sunburstοειδών χρωμάτων και αποχρώσεων (έχω πρόβλημα γιατρέ?). Φτου της πάντως να μην σου τη ματιάσω!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AΠETAΞΑΜΗΝ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ..........γυρνα τωρα αμεσως στις fender σου........... :P :P :P :P :P :P

 

 

Καλα επειδη και μονο ειναι ES335 δε πειραζει συγχωρεισαι  ;D ;D ;D ;D ;D.....μη σε δω με κανενα εξαμβλωμα τυπου les paul μονο  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

MEΓΕΙΕΣ

 

 

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη σε δω με κανενα εξαμβλωμα τυπου les paul μονο  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλλέτω:

 

18.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η φότο του αποπάνου αλλά... Επειδή δε μπορώ να διακρίνω καθαρά, το headstock γράφει Gibson? Πάντως πάλι με μονούς παίζει το "παιδί"... :P

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η φότο του αποπάνου αλλά... Επειδή δε μπορώ να διακρίνω καθαρά, το headstock γράφει Gibson? Πάντως πάλι με μονούς παίζει το "παιδί"... :P

 

ΚΑΡΑ-Gibson:

 

12.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου