Προς το περιεχόμενο

Tc electronics G system or not?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Στα λεφτά του G System αυτή τη στιγμή αγοράζεις μια Gibson SG Standard ή έναν Marshall Vintage Modern για παράδειγμα...

 

χιλιαδες πραγματα μπορεις να κανεις με 1300 ευρω αλλα το παιδι θελει να αγορασει εφφεδιερα,σονι και καλα να παρει gibson sg?

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χιλιαδες πραγματα μπορεις να κανεις με 1300 ευρω αλλα το παιδι θελει να αγορασει εφφεδιερα,σονι και καλα να παρει gibson sg?

 

Έλα ντε.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο για ενισχυτες  κιθαρες κτλ θεωρω οτι εχω αξιοπρεπη εξοπλισμο

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1502.msg114071#msg114071

 

"αξιοπρεπή";;;  :o :o :o :o :o Αλήθεια, θες να μας πεις μια γνώμη για τον mesa? (σε άλλο thread υποθέτω, αν δλδ έχεις όρεξη)

 

Πολύ ενδιαφέρον και το παρόν thread πάντως ;) Όχι ότι υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να διαθέσω τέτοια λεφτά τα επόμενα 5-6 χρόνια, αλλά good to know τι παίζει.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G - SYSTEM είναι θεικό.Με το G - system όμως μπορείς να βάλεις στην αλυσίδα των ήδη υπάρχοντων εφφέ ότι άλλο θέλεις, γιατί διαθέτει λούπες. Επίσης μπορείς να κάνεις routing τα effects.

 

Δε θεωρώ ότι το g - system είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει, αν σκεφτεί κανείς ότι η ποιότητα των εφφέ, καθώς και η κατασκευή του είναι κορυφαία, και ο έλεγχος που έχεις πάνω στον ήχο είναι υπερεπαρκής ακόμα και για τους σκληροπυρηνικούς freaks που αρέσκονται να επηρεάζουν παραμέτρους.

 

 

+1000

απλα μοναδικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G - SYSTEM είναι θεικό.Με το G - system όμως μπορείς να βάλεις στην αλυσίδα των ήδη υπάρχοντων εφφέ ότι άλλο θέλεις, γιατί διαθέτει λούπες. Επίσης μπορείς να κάνεις routing τα effects.

 

Δε θεωρώ ότι το g - system είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει, αν σκεφτεί κανείς ότι η ποιότητα των εφφέ, καθώς και η κατασκευή του είναι κορυφαία, και ο έλεγχος που έχεις πάνω στον ήχο είναι υπερεπαρκής ακόμα και για τους σκληροπυρηνικούς freaks που αρέσκονται να επηρεάζουν παραμέτρους.

 

 

+1000

απλα μοναδικο!

 

 

 

Εχω ακουσει τον καθηγητή μου να κάνει θαυματα με το μηχάνημα

(takis νομίζω ο καθηγητής μου ήταν και καθηγητής σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει τον καθηγητή μου να κάνει θαυματα με το μηχάνημα

(takis νομίζω ο καθηγητής μου ήταν και καθηγητής σου)

 

μαλλον εννοεις τον υπερτατο σακη ε?lol

οντως στα live του κανει θαυματα με αυτο..το εχει μαθει και καλα βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου