Προς το περιεχόμενο

Η Apple διορθωνει τα λάθη της.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως είχα αναφερθεί στο παρελθόν ήμουν πολύ εκνευρισμένος με τα κολήματα του καινούργιου μου iMAC 20'' 2 GHz 1 GB Ram . Ολα έδειχνα οτι ο Τιγρης δεν υποστηριζε σωστά τα καινούργια μηχανήματα και είχα αρκετά κράς με πολά προγράμματα του  Μήλου. Απο οτι φαίνεται η Apple πολέμησε το κακό εαυτό της και έβγαλε ένα καινούργιο  software update που απλά σαρώνει. Μόνο σας λέω οτι είναι 130MB και δεν περιλάμβάνει όχι μόνο την καινούργια έκδοση του Safari όχι μόνο διορθώσεις στα λάθη που δεν θα πρεπει να υπάρχουν σε υπολογιστη που περηφανεύεται γαι την σταθερότητα του αλλά και το πιο εντυπωσιακό ανανεώνει την υποστήριξη του για πληθώρα hardware. Αν και τα κρασαρίσματα έχουν σταματήσει εδώ και καιρό με την προηγούμενη ενημέρωση του λειτουργικού αυτή σίγουρα είναι μια ενημέρωση που αξίζει αναφοράς.

 

http://www.apple.com/downloads/macosx/apple/macosx_updates/macosx10411updateintel.html

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αααααα αυτό λες? ( Κι εγώ νόμιζα ότι μας επιστρέφει από 300-400 Ευρώ.  :D )

 

Δεν το έχω κάνει ακόμη το update....αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής ... εκτός από το video στο SKYPE που μερικές φορές έκανε κάτι περίεργα. Θα το "χτυπήσω" αργότερα σήμερα.  :)

Kilon, σε ποιές εφαρμογές είχες πρόβλημα?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααα αυτό λες? ( Κι εγώ νόμιζα ότι μας επιστρέφει από 300-400 Ευρώ.  :D )

 

Δεν το έχω κάνει ακόμη το update....αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής ... εκτός από το video στο SKYPE που μερικές φορές έκανε κάτι περίεργα. Θα το "χτυπήσω" αργότερα σήμερα.  :)

Kilon, σε ποιές εφαρμογές είχες πρόβλημα?

 

 

 

 

blender 3d

idvd

imovie

garageband

front row

zbrush

 

Υπολογιστης τωρα δεν κρασάρει ούτε όταν η μνήμη φτάνει στο 0%, επίσης μου κάνει πολύ εντύπωση οτι δεν καθηστερεί χωρίς διαθέσιμη μνήμη.

 

 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου