Προς το περιεχόμενο

Bασικές αρχές σύνδεσης MIDI & Audio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

 

Είστε υπερβολικοί... Δηλαδή άμα τα αντιγράψει και βάλει το όνομά του από κάτω τότε θα' ναι όλα εντάξει;

 

 

Ναι, τι σου φαίνεται περίεργο? Εξάλλου δεν μιλάμε για αντιγραφή αλλά για καταγραφή της δικής του εμπειρίας εν προκειμένω. Άλλο πράγμα η φωτοτυπία και άλλο πράγμα η συγγραφή με πηγές.

 

 

 

Η γνώση πρέπει να είναι ανοιχτή, ελεύθερη, και μπράβο στον φίλο για την επιλογή του να την μοιραστεί με όποιον ενδιαφέρεται.

......

Κατά την ταπεινή μου γνώμη πρέπει να προβάλλονται τέτοιες πρωτοβουλίες και όχι να κόβονται.

 

Με το συμπάθειο...

 

Συμφωνώ, και προσωπικά έχω γράψει αρκετά πράγματα τα οποία κυκλοφορούν ελεύθερα στο δίκτυο (όχι σε σχέση με τη μουσική). Αν όμως εγώ δεν τα είχα "ανοιχτά"..... είσαι σίγουρος ότι δεν θα μου κακοφαινόταν αν κάποιος άλλος (κατ΄ ιδίαν αποδέκτης) με δική του πρωτοβουλία τα δημοσιοποιούσε?

 

Είναι αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός να διανέμει το πνευματικό του πόνημα όπως επιθυμεί.

 

Ειχα αμφιβολίες....θεωρώντας ότι οι εικόνες που δείχνει ο ruffneck ίσως βρίσκονται ήδη στο public domain και αυτό προσπαθούσα να ξεκαθαρίσω. Ο gerasimos, προφανώς γνωρίζοντας καλύτερα το χώρο διαπίστωσε αμέσως ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

 

 

Με το συμπάθειο...

 

Σε συμπαθούμε βρε συ  :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαίρομαι που υπάρχει ενδιαφέρουν,όμως δεν πρέπει να τεθεί θέμα συζήτησης αλλά θέμα προσφοράς.Για μένα είναι μεγαλύτερη χαρά πέρα από τα δικά μου σχέδια να προσφέρουν και άλλοι, γιατί με αυτό το τρόπο καλύπτουμε απορίες νέων μουσικών που  δεν έχουν τη δυνατότητα να σπουδάσουν εδώ ή στο εξωτερικά όπως κάναμε κάποιοι από εμάς.ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ.   

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου