Προς το περιεχόμενο

millenium ντραμς


asskickere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

amorphosynth, γραψε ποιος τα πουλάει, και ας βγάλει ο καθένας το συμπέρασμά του.

 

 

Παρατήρηση: Άλλο η πληροφορία "το προϊόν Χ το πουλάει το μαγαζί Α" για λόγους ενημέρωσης / συζήτησης, και άλλο να ανοίγεις thread "Το μαγαζί Α είναι φοβερό .. τρέξτε όλοι να ψωνίσετε". Και δεν αναφέρομαι στον thread που ανέφερες.... γενικά το λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο η πληροφορία "το προϊόν Χ το πουλάει το μαγαζί Α" για λόγους ενημέρωσης / συζήτησης, και άλλο να ανοίγεις thread "Το μαγαζί Α είναι φοβερό .. τρέξτε όλοι να ψωνίσετε". Και δεν αναφέρομαι στον thread που ανέφερες.... γενικά το λέω.

ΟΚ!Απλά το παίζω καλό παιδι!!!!!!!!!! :P

Το μαγαζι είναι το www.adagio.gr

και τα Link για τα millenium mps100http://www.adagio.gr/product.php?catid=90&prodid=1584

                                    mps300http://www.adagio.gr/product.php?catid=90&prodid=1684

Από εκεί και πέρα να τονίσω ότι δεν έχω καν ψωνίσει από το συγκεκριμένο μαγαζί και γενικά δεν ξέρω τι παίζει!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα χτες απο thomann τα ίδια μαζί και με το εκπληκτικό trigger της alesis που μπορεις να φορτώσεις και bfd και ότι θες..

 

http://www.thomann.de/gr/millenium_mps300alesis_io_pc_set.htm

 

και για 466 ευρώ.. δηλαδή 100 ευρώ κάτω απο την Ελλάδα και το Link που έδωσες. Επίσης να πω ότι χτες τα παρήγγηλα και σημερα το status αλλαξε σε shipped.. ναι, την τριτη-τετάρτη θα ειναι σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή 100 ευρώ κάτω απο την Ελλάδα και το Link που έδωσες.

το έχω ήδη αναφέρει ότι είναι πιο ακριβά στην Ελλάδα(αρα)!Το Link αναφέρεται για άλλο σκοπό όχι για πρόταση αγοράς!

Καλοτάξιδα και Καλορίζικα και μιας και τα παρήγγειλες,όταν τα λάβεις θα ήμασταν όλοι ευγνώμονες αν μπορούσες να ποστάρεις κανένα τεστ-ειδικά για άτομα όπως εγώ που δεν είμαστε drummers και θα θέλαμε να μάθουμε για τα drum-triggers του millenium!!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικα! Στείλε φωτό και σχόλια αν είσαι ευχαριστημένος κτλ για να βοηθήσεις κάποιον που έχει απορία για τα millenium.Με γειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα χτες απο thomann τα ίδια μαζί και με το εκπληκτικό trigger της alesis που μπορεις να φορτώσεις και bfd και ότι θες..

 

http://www.thomann.de/gr/millenium_mps300alesis_io_pc_set.htm

 

και για 466 ευρώ.. δηλαδή 100 ευρώ κάτω απο την Ελλάδα και το Link που έδωσες. Επίσης να πω ότι χτες τα παρήγγηλα και σημερα το status αλλαξε σε shipped.. ναι, την τριτη-τετάρτη θα ειναι σπίτι μου.

 

Tugito, κάνε μας ενα review ρε συ οταν έρθουν. Ειδικά για το trigger της alesis. Εγω εχω τα mps-100.

Μην μας ξεχάσεις  ;D

 

Υ.Γ. Εγω παρήγγειλα χθές κατα τις 15:00... και το status 19:00 το απογευμα ήταν ήδη shipped :D Όλοι στην αναμονη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοείτε παιδιά ότι θα κάνω εκτενές review, κι εγώ δεν ειμαι ντραμμερ αλλά ενας φίλος ειναι επαγγελματίας και τζαζίστας μάλιστα, θα τον βάλω να τα σκίσει, να τσεκάρουμε και τριγκερ, θα φτιάξω και κανα video αν μπορέσω.. Αναμένετε! Παντως για το trigger αν ψαξετε και σε κορυφεα site θα δείτε, θεωρειτε κορυφεο για αποδοση τιμη μιλώντας πάντα και θέλω να το δω με τα bfd και τα addictive τι αποδοση θα έχει..

αχ αντε ν έρθουν να γυμναστουμε! Θα ξεκινήσω με μάθημα πρώτο : hardcore punk

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου