Προς το περιεχόμενο

Θα δώσετε και δώ καμμιά γνώμη?Ρόζ Παντέρα


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έκανα προπόνηση το θέμα στα ακόρντα για να συνοδεύσω ένα παλικάρ.....

Μη με σκίσετε πολύ άσχημα.Αλλά θέλω την αλήθεια.Για 2 μήνες ωδείο κάνω τπτ?

Τα τύμπανα και μπάσσο είναι απο μίντι αρχείο και μετά στο hypersonic.

Τα υπόλοιπα είναι φτυμένα απ' τα δάχτυλα μου τα καμμένα.

Ο ενισχυτής είναι guitarig στο flstudio, εξού και τα κλίκ που είναι γεμάτο.(Μου μιάζει λίγο με ηχογράφηση παλιά αυτό το κλίκ ναούμ :P).

 

Καλή ακρόαση και σχολιασμό.(Αν δεν έχετε βαζελίνη τι βάζω εγώ δεν υπάρχει πρόβλημα).

 

Ο ρόζ παντέρας είναι η ποιότητα που θα ακούσετε.

 

http://www.box.net/shared/fjcfu7bja3

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μου ακούγεται, και ευχάριστα θα έλεγα...ότι έπρεπε γι'αυτή την ώρα.

Έχει κατι ψιλά λαθάκια στα γυρίσματα(1-2 νότες), αλλά...who am i to judge, μήπως εγώ δεν κάνω λάθη.

Άσε που είμαι και κουφός ;D ;D

Cool το βρίσκω.Ωραίος ήχος στην κιθάρα.

 

Μη με σκίσετε πολύ άσχημα.Αλλά θέλω την αλήθεια.Για 2 μήνες ωδείο κάνω τπτ?

Καλή ακρόαση και σχολιασμό.(Αν δεν έχετε βαζελίνη τι βάζω εγώ δεν υπάρχει πρόβλημα).

Μεγάλε δεν είμαστε fame story εδώ πέρα,για να κράζουμε τον καθένα.Ανεβάζουμε κλιπ, για να πάρουμε παρατηρησεις και να βελτιωθούμε. Οπότε άσε τη βαζελίνη ήσυχη.  8) 8)

 

Ο ρόζ παντέρας είναι η ποιότητα που θα ακούσετε.

Διάβασα παντέρας και περίμενα να ακούσω τις δικασίες να πέφτουν βροχή....  ;D ;D

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μΠΕΡΔΕΥΤΙΚΌ Ε?Για να πιάσω και μέταλ κόσμο :P.Τρίκ της μουσικής βιομηχανίας είναι αυτά.

 

Να ήταν μόνο 1-2 νότες λάθος καλά θα ήταν.Η προσέγγιση της root ή της 3ης ή της 7ης είναι λίγο παλούκι.Δεν ξέρω και να διαβάζω και πάω τελείως με το αυτί.Ευελπιστώ οτι θα το ξεπεράσω κι αυτό αλλιώς τι το πληρώνω το ωδειό.

 

Αυτό με τη βαζελίνη είναι για να σας καλοπιάσω και μου βάλετε άριστα  :P.

 

Το κιθαρόνι είναι το φτηνιάρικο behringer iaxe393.(Ασχετο αλλά με αφήνει αρκετά ικανοποιημένο και μένα με τον ήχο του, που να άλλαζα και μαγνήτες κ.τ.λ. θα φυσούσε).

 

Α παρήγγειλα απ τον playback ένα σκάφαντρο για να κάνω βούτα στα βαθιά επίσημα :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω και να διαβάζω και πάω τελείως με το αυτί.Ευελπιστώ οτι θα το ξεπεράσω κι αυτό αλλιώς τι το πληρώνω το ωδειό.

Θυμάμαι , κάποτε που θέλαμε να το κάνουμε διασκευή με μια μπάντα που είχα κάποτε,και ψιλοβιαζόμασταν, το είχα βρεί το κομμάτι σε tab. Οπότε άμα γουστάρεις τσέκαρε το. Πάντος καλά είναι και με το αυτί...το εκπαιδεύεις:) :)

Η προσέγγιση της root ή της 3ης ή της 7ης είναι λίγο παλούκι.

Mη μου αρχίζεις τα επιστημονικά τώρα θα γίνουμε και ρόμπες ;D ;D ;D

 

Καλές παραλαβές να έχεις...και καλές βουτιές  8) ;)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι βρε ο κλίπαρος, μην το σκέφτεσαι!

 

Σε Pantera το περιμέναμε βέβαια...αλλά καλύτερα έτσι. ;D

 

Καλοτάξιδος να είναι ο σκάφαρος! ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τενκ γιου γκάιζ.

Άσχετο αλλά έχω πρόβλημα με την χρεωστικιά την κάρτα.Ας μην ανήγω καινουριο θέμα τα βάζω εδώ.Δεν μο0υ τη δεχεται ο playback.Είναι πειραιώς visa χρεωστικη.Τι να κάνω?Να επικοινωνίσω μαζί τους?Θα βγάλω άκρη?Να αλλάξω τα λεφτά σε άλλη τραπεζα?

Να ξαναπροσπαθήσω χωρις να κάνω τπτ μπας και γίνει κάτι?

Χέλπ μι πλιζ το σκάφαντρο μ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν θες να αλλάξεις τράπεζα, κάνε αυτό που έκανα και εγώ:

 

Πήγαινε ένα πρωϊ και κάνε αίτηση για e-banking. Έτσι θα μπορείς να στέλνεις εμβάσματα, τα οποία δέχεται ο thomann που ως γνωστόν είναι βαζελάκι και δεν τα πάει καλά με την Πειραιώς.

 

Το e-banking έχει και άλλα πλέονεκτήματα όπως π.χ. να βλέπεις ανά πάσα στιγμή τα πάντα για τον λογαριασμό σου.

 

Εγώ την Πειραιώς μου πάντως δεν την αλλάζω, ξέρει ο Χαρίλατρος γιατί αλλά δεν θα σας το πει.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο και μου είπε ή υπεύθυνη επειδή δεν έχω κάνει καμμία κίνηση στον λογαριασμό ίσως φταίει αυτό.Μου είπε να πάω να δώ απο ένα ΑΤΜ το υπόλοιπο ώστε να γίνει κίνηση.Αυτό το θεωρούνε κίνηση οκ πάω πάσω.Το ίντερνετ με το ΑΤΜ όμως πώς μπορεί να συνδέεται δεν καταλαβαίνω.Θα πάω να το κάνω σε λίγο για να δώ τι ποιότητα θα πάρω αλλά δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεματάκι δεν είναι πολύ καταχθόνιο ρε σεις.Πολύ γουστάρω.Ντετεκτιβίλα με ρόζ φορεσιά.

Είχαμε συζήτηση χθές με το δάσκαλο και λέγαμε που πάει η σημερινή κοινωνία με τα χελωνονιτζάκια και τα παουερ ρέιντζερ και τις καφρίλες μουσικές επενδύσεις που έχουν σχεδόν χωρίς έμπνευση και δέσιμο με την εικόνα,απλά για να υπάρχει κάτι απο κάτω.

Και αυτό σε αντίθεση με τα παιδικά τα παλιά τουιτη,ροζ πάνθηρα,ντοναλτ κτλ. που εκεί οι μουσικές επενδύσεις ήταν ολόκληρη επιστήμη με μπιγκ μπάνντς απο πίσω να βαράνε και να σε εξιτάρει αυτο που βλέπεις κιας ήταν λίγο άκυρο πολλές φορές και αρκετάαα παιδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου