Προς το περιεχόμενο

magid de spell - Πως τους ξέφυγε αυτό?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΠάρηKέι απ΄τα 39 σου μηνύματα τα 34 είναι με greeklish kaι συνεχίζεις με duracell, παρά τις παρατηρήσεις. Είναι ενοχλητικό.

 

 

Στο θέμα τώρα: δεν ακούω τίποτα. Πάντως κάτι αποκόμισα από το "θρεντ": ότι οι στίχοι του κομματιού ανήουν στην αξέχαστη Κατερίνα Γώγου.

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ήχος των windows! Αλλά θυμηθήκαμε τους Magic de Spell που ήταν ένα ιστορικό συγκρότημα. Θυμάμαι ότι το ΝΙΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΙΝ ήταν το πρώτο cd που αγόρασα ποτέ με το χαρτζηλίκι μου...!!!

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όντως τότε υπήρχαν όλα αυτά τα συστήματα με τους υπολογιστές; Απ' ότι θυμάμαι με κάτι 8καναλα και σαμπλερ παλεύανε...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τί λέτε, εγώ αυτό παρατήρησα και σαν σκατούλης που είμαι ένιωσα την ανάγκη να το ανακοινώσω!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έλεος, εγώ με το που το άκουσα φαίνεται απο χιλιόμετρα ότι ειναι το Pad που λέει και ο freemind και μάλιστα ξαναγίνεται λίγο πιο ψηλά στο 56 και συνεχίζει και στο τέλος ακουγεται ξεκάθαρα..

Δεν ειναι δυνατον να εχουν on τους windows ήχους όσοι δουλεύουν με μουσική, πόσο μάλλον στουντιο.

Στο κάτω κάτω ίσως βάλαν για εφέ ενα μπαλόνι που σκάει.  :o ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και αν το παίξεις ανάποδα ακούγεται ολοφάνερα το μπαλόνι να ξεφουσκώνει.  :P Υπήρχαν XP τότε που έγινε αυτή η παραγωγή?

 

(Δεν ακούω τίποτα το "περίεργο")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου