Προς το περιεχόμενο

Προσωπικά στοιχεία.......


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω που λέτε στο google με ένα φίλο για ένα πρόβλημα που έχει με ενα tuner και βλέπω αυτό

 

http://www.pcw.gr/forum/viewtopic.php?t=10564&sid=f9f6508627350b983d7996c12d907279

 

Δείτε λοιπόν το ψευδώνυμο του μέλους που έγραψε την απορία.

 

Σύμπτωσή? Μπά.

 

Εχω την αίσθηση οτι είναι αυτός, ο δικός μας Πατέρας.

 

Αυτομάτως είδατε για τα προσωπικά δεδομενα που λέμε

 

Εμαθα οτι εχει κάποιο tv tuner, οτι έχει πρόβλημα και το χειρότερο οτι αν δεν το λύσει θα βάλει και ενισχυτή.

 

αν τώρα εγώ γίνω πολιτικός π.χ. σε λίγα χρόνια, με τις αλλοπρόσαλλες βλακείες που γράφω καμια φορά με ύφος σχιζοφρενικό, και με το ίδιο nick συνηθως σε πολλά site, αυριο μπορεί οι πολιτικοί μου αντίπαλοι να τα χρησιμοποιήσουν εναντίον μου,

 

Μήπως θα πρέπει να υπάρχει τρόπος να βρούμε άραγε αν αυτό μπορεί να σταθει νομικά σε κάποια χώρα σαν παραβίαση και έκθεση λεπτομερειών της προσωπικής ζωής μέλους και να μυνήσω την google μαζί με άλλους και να βγάλουμε κανα φράγκο?

 

Μπά, αν το κάνω θα καταλήξω ακέφαλος σε καμια τάφρο,

 

η μπορεί να έχω και άδικο έτσι όπως το σκέφτομαι

 

Πάντως Θεέ yameth , ασχετο, αν είσαι εσύ και βρήκες λυση και δεν σου κάνει κόπο, στείλε μου ενα pm , να μην παιδευόμαστε ;D ;D

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είμαι πολύ βλάκας, αόματος. yemeth λεει.

 

θα κρυφτω για λιγες μερες γιατι θα με αρπάξει ο yameth

 

  ;D ;D

πάντως η σκέψη ισχύει

 

Μπορεί να είναι συγγενής ;D :D :D

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνος είναι yemeth. Δλδ μπορεί να έχουν το ίδιο επίθετο αλλά εκείνος να είναι γιεγιές! (ή μπορεί να είναι το ίδιο άτομο - ίσως και ο ίδιος ο μπος να ήταν γιεγιές στα νιάτα του και τώρα να ζει ένα revival...) happy0009.gif

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι γιεγιές να προσέχει τον νόμο 4000 περί τεντυμποϊσμού.

Χλωμό πάντως γιεγιές να την βρίσκει με Mustaine.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχώρα με αφενικό, λάθος μου.... λόγω εορτων να είσαι μεγαλόψυχος!!

 

πάντως δεν σχολίασε κανένας για το θέμα των στοιχείων.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Cos_dr, τι ακριβώς σε απασχολεί σχετικά με τα προσωπικά δεδομένα? Πρώτα απ' όλα... ό,τι γράφει ο καθένας.... μόνος του το δημοσιοποιεί. Αν κάποιος δεν -με κανένα τρόπο- να γίνει συσχέτιση του nick του με το φυσικό πρόσωπο που κρύβεται πίσω από αυτό, είναι σχετικά εύκολο να το διαφυλάξει. Τουλάχιστο όσο δεν γράφει ότι επιδίδεται σε αξιόποινες πράξεις.  :)

 

Με την ευκαιρία, να επισημάνω, ότι ουδεμία σχέση έχω με το harlaxton college  :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι με απασχολεί δεν ξέρω , οντως οτι γράφω π.χ. εχώ κανοντας χαβαλέ τις περισσότερες φυσικά φορές, επειδή ίσως ανάλογη είναι η αίσθηση του δικού μου χιούμορ, είναι δική μου ευθύνη

 

  Απο την άλλη ίσως αυτά που έχω γράψει, σε έναν κύκλο forum που ίσως με τα χρόνια όπως γίνεται στο noiz , το αισθάνομαι πιο οικείο, χαλαρώνω και μιλάω όπως θα έκανα χαβαλέ με τους φίλους μου σε ένα καφέ, η απόψεις για κάποια θέματα, να μην ήθελα να είναι προσβάσιμα απλά με ένα search, κυρίως απο αυτούς που θα είχαν την πρόθεση να τα στρέψουν ακόμα και εναντίων μου,

 

Δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι - σκουλήκια που θέλουν το κακό μας και μας ζηλεύουν, χωρίς λόγο καμιά φορα. Ακόμα και να είμαστε καλοί μαζί τους,

 

Εχθές αποκεφάλισα ένα σκύλο και έθαψα το κεφάλι του στο δέντρο πίσω απο το Άγαλμα του Τρούμαν, γιατί δεν μου ανταπέδωσε την καλησπέρα που του είπα.

 

Το σώμα το έβαλα στο πορτ μπαγκάζ της Μερσεντές μου και πήγα σπιτι, αυριο θα το πάω στο χασάπη να το ετοιμάσει για το χριστουγενιάτικο τραπέζι, και θα του δώσω 200 ευρώ για να "ξεχάσει" το θέμα.

 

Επιδώθηκα!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου