Προς το περιεχόμενο

stella by starlight..( εκτελεση..κανονικη ομως..;-) )


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο τακη........εκανες αυτο που πολλοι θα ηθελαν να κανουν..................αλλα ντρεπονται να το ομολογησουν  :) :) :) :) :) :) :)

 

Γιατι ντρεπονται ??  ισα-ισα ....

Εγω στα ...40τοσα μου δηλωνω ,μαθητης , αρχαριος κιολας ...πιανου

Ποτε δεν ειναι αργα  γιαυτο που αγαπαμε  :-\

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θυμαμαι μια παλια συνεντευξη του M.Knopfler ο οποιος ελεγε κατι το οποιο εμενα μου εκανε εντυπωση και μου λεει πολλα για το ποιον του ανδρος:"αφου ειχα βγαλει 3 δισκους στο Νο1 μου εκανε εντυπωση ποσα λιγα πραγματα ηξερα απο μουσικη......και ντραπηκα.......οποτε αποφασισα να καθησω μαζι με δασκαλο να τα μαθω ολα απο την αρχη....."

 

Βέβαια εδώ που τα λέμε...ο πολύς κόσμος γνωρίζει και λατρεύει κυρίως τους 3 πρώτους δίσκους του Knopfler... ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκη, άσε τις τζαζιές και πιάσε τις μπλουζιές...αφού το ξέρεις ότι είσαι γνήσιος απόγονος του SRV τι το παιδεύεις...δεν ψαρώνουν οι γκόμενες με τέτοια...θέλουν βρωμιά!  :D :D :D

 

Πάντως καλό το κομμάτι και το παίξιμο...

If you can't do it with StingRay, maybe the problem isn't the bass..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fenderiarhs αυτό είχα στο μυαλό μου ρε.Γιατι να ντραπείς που κάνεις μαθήματα?Η εκπαίδευση και η μάθηση σε ένα αντικείμενο όποιο κι αν είναι αυτό δεν περιορίζεται ούτε προορίζεται για κάποιες ηλικίες μόνο.Ο οποιοσδίποτε έχει δικαίωμα να μάθει ότι θέλει όποτε το θέλει, είτε πανεπιστήμιο είναι αυτό είτε μουσική και ιδιαίτερα είναι αυτά.Ϊσα ισα που θα πρεπε να χαίρετε και να το λέει με κάθε ευκαιρία αυτό.

Συμφωνώ με τον dkall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκη, άσε τις τζαζιές και πιάσε τις μπλουζιές...αφού το ξέρεις ότι είσαι γνήσιος απόγονος του SRV τι το παιδεύεις...δεν ψαρώνουν οι γκόμενες με τέτοια...θέλουν βρωμιά!  :D :D :D

 

Πάντως καλό το κομμάτι και το παίξιμο...

 

καλα το παιξιμο οσο το ξανακουω ειναι ψιλοτραγικation αλλα οκ... :P

οσο για τις γκομενες δεν εχω ωρα για αλλες γιωργο μου ετσι και αλλιως...ειδικα τωρα μετα την αγορα του Playstation 3... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως βαγγελη,υπομονη θελει και πολλα ακουσματα και μελετη...
....my name is george...nice to meet you anyway.. ;) :)

 

ωχχχ..με παραπλανησε η υπογραφη σου...την εχει και ενας φιλος μου στο Msn ολοιδια...nice to meet you my friend... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακη το ακουσα και μου αρεσε και του Κωστα που εχει πολυ feeling (sco &scott)και το δικο σου γιατι φαινεται η προσπαθεια που εκανες τελευταια να εισαγεις νεους τροπους στο παιξιμο σου !

ξερεις οτι παιρνει πολυ καιρο αλλα προσπαθησε να χαρεις το ταξιδι..

;D καλυτερα μη με ρωτησεις που τελειωνει :P :P

Υ.Γ.

το κατεβασα για να κλεψω κανα lick ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου