Προς το περιεχόμενο

T.A.D Tubes!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Κύριοι.....επειδή....εν θερμώ λέγονται διάφορα πράγματα τα οποία δεν εξυπηρετούν κανέναν και ούτε καν την ίδια τη συζήτηση, το θέμα κλείνει μέχρι νεωτέρας. Σκεφτείτε αν αξίζει τον κόπο να γράψετε κάτι ή αν είναι παρόρμηση της στιγμής. Αν έχετε κάτι ουσιαστικό να προσθέσετε, παρακαλώ να το κάνετε αύριο. Μέχρι τοτε.... ας πούμε τίποτα πιο ενδιαφέρον.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 167
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Γράφω τώρα γιατί μόλις τώρα κατάφερα να διαβάσω 15 σελίδες σε ένα θέμα με τίτλο σχεδόν αδιάφορο για μένα (αυτή την εποχή παίζω με τρανζίστορ ;) )

 

Αν δεν το είχε σταματήσει ο harilatron δεν θα είχα καταφέρει να προλάβω να απαντήσω. Δυστυχώς "έτρεχα" σήμερα.

 

Το Noiz όπως όλοι ξέρετε και ξέρουν (όσοι επηρεάζονται) είναι ανοιχτό σε κάθε άποψη.

 

Ο κος Κουρμπής όπως και κάθε έμπορος μουσικών οργάνων, είναι ευπρόσδεκτος να συμμετάσχει, καθώς αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ο διάλογος.

Γιατί έτσι μαθαίνουμε όλοι. Με την ανταλλαγή απόψεων.

Το πως... είναι προσωπική ευθύνη του καθενός.

 

Το ζητούμενο όμως είναι (και απευθύνομαι στα μέλη του Noiz) να αποφεύγεται η ψυχολογία του όχλου. Δεν είμαστε αγέλη για να κατασπαράξουμε κανέναν, ούτε δικαστές των παραθύρων.

 

(Και τώρα απευθύνομαι σε όλους...)

Είμαστε μουσικοί που αγοράζουμε και έχουμε άποψη γι αυτό.

Τίποτα λιγότερο... τίποτα περισσότερο.

 

 

 

Υ.Γ. Για την ιστορία : Ακόμα και στην προηγούμενη τοποθέτηση του Γιάννη Στόλλα είχα στείλει πρόσκληση στους μεγαλύτερους αντιπροσώπους να συμμετάσχουν στο θέμα. Επέλεξαν να μην.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο SF ξεκινάει με κάτι που βρέθηκε στην εμπειρία του: εγώ τον πιστεύω. Ο Κουρμπής απαντά προστατεύοντας τα επιχειρηματικά του συμφέροντα: το κατανοώ.

 

Τις δηλώσεις των υπολοίπων να τις χρεώσουμε στο γνωστό "μίσος" για τον έλληνα έμπορο; Τάχα δε δικαιούται κάποιος να οργίζεται όταν διαβάζει μία ανώνυμη καταγγελία σε ένα φόρουμ; Για σκεφθείτε το λίγο. Τι νόημα έχουν αυτές οι σχεδόν είκοσι σελιδες;

 

Τζάμπα καίει η λάμπα, που λέει και το τραγούδι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρηνη ημιν..

Αντε ετσι ηρεμους και αγαπημενους να σας βλεπω και θα κερασω απαντες μελομακαρονα..

Αντε και κουραμπιεδες για τους μερακληδες..  ;D

Alex

 

 

 

Superfunk:Ευχαριστω φιλε μου..Να'σαι καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεννήθηκε μια αντιπαράθεση μεταξύ 2 μελών και πετάχτηκαν 500 άτομα σαν τις πορδές να σχολιάσουν...έλεος!!!!

μήπως να βάλετε υποψηφιότητα για βουλευτές??

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δυστυχώς, έτσι είναι τα fora whitenoise.  :)

Ο καθένας μπορεί να πετάγεται και να σχολιαζει επί της συμπεριφοράς των άλλων μελών. (Ενός, δύο ή πεντακοσίων).

Προσωπικά προσπαθώ (όχι 100% επιτυχώς) να το αποφεύγω.

Εσύ πως το βλέπεις? :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, έτσι είναι τα fora whitenoise.  :)

Ο καθένας μπορεί να πετάγεται και να σχολιαζει επί της συμπεριφοράς των άλλων μελών. (Ενός, δύο ή πεντακοσίων).

Προσωπικά προσπαθώ (όχι 100% επιτυχώς) να το αποφεύγω.

Εσύ πως το βλέπεις? :)

 

εμένα γενικότερα δεν μου αρέσουν οι δικηγόροι(κανένα πρόβλημα με τον κλάδο  ;D, καταλαβαίνεις τι εννοώ)

προτιμώ να καταναλώνω την ενέργεια μου στις αντιπαραθέσεις που εμπλέκομαι o ίδιος προσωπικά

εκτός αν ζητηθεί η γνώμη μου απτούς εμπλεκόμενους.

 

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου