Προς το περιεχόμενο

Ακούστε τη μουσική μου κ πείτε την γνώμη σας...


konstantine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα αργά lead σου παίζει πολύ Steve Vai έτσι; (με την καλή έννοια, δεν υπονοώ κάτι κακό, για καλό το λέω! :)) Αυτά μου άρεσαν περισσότερο απ'όλα στα κομάτια σου!! :)

 

Τα φωνητικά φοβάμαι ότι δε μου αρέσουν, αλλά τονικά δεν είναι λάθος, απλά εμένα δε μου αρέσει αυτό το στυλ. Πάντως περιμένουμε να ακούσουμε κι άλλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oρισμένα σολο/λιντ ήταν πραγματικά υπεροχα. Απο κει και πέρα, η φώνη φέρνει 2 σκαλια κάτω την μουσική. Νο offence, απλά η γνώμη μου.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα είδα τις απαντήσεις σας!!

 

παιδια τι να πω?!?! ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λόγια! όπως και για τον χρόνο σας να ακούσετε την μουσική...

 

για τα φωνητικά θα συμφωνήσω στο ότι είναι ιδιέταιρα και δεν μπορούν να αρέσουν σε όλους, πάντως πιστεύω πως οδηγούν τα τραγούδια στον "στόχο" τους, χωρίς να το παίρνουν κάτι από αυτό...

 

ευχαριστώ και πάλι!!

 

κώστας

www.soundclick.com/konstantine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 χρόνια αργότερα...

φιλε τυχαια ψαχνοντας κατι αλλο επεσα πανω στην μουσικη σου και την ακουσα... καταπληκτικος!!!!!! προσωπικα μαρεσει πολυ αυτη η αισθητικη... ηθελα να σε ρωτησω κατι που μαλλον δεν το εχεις πει αν δεν κανω λαθος... με τι μικροφωνο εγραψες την φωνη???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τυχαια ψαχνοντας κατι αλλο επεσα πανω στην μουσικη σου και την ακουσα... καταπληκτικος!!!!!! προσωπικα μαρεσει πολυ αυτη η αισθητικη... ηθελα να σε ρωτησω κατι που μαλλον δεν το εχεις πει αν δεν κανω λαθος... με τι μικροφωνο εγραψες την φωνη???? 

 

10 χρόνια μετά, θα έχει ξεχάσει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου