Προς το περιεχόμενο

Μπας και είναι καλύτερο ενα home audio απο monitors?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φανταζομαι active...

 

Και σε αυτα τα λεφτα τιποτα μεγαλυτερο απο 5'' ή 6''...

 

Κοιτα fostex ή tascam... Eκτος αν εχεις τιποτε αλλο στο μυαλο σου.,...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

από 100  ευρω

 

Παρε δυο τετοια και θα'σαι μαγκας

 

:)

 

gram_final.jpg

 

α,θα χρειαστεις και αυτο για.....ΜΙΞΕΙΣ!!

 

Stand_Mixer.jpg

 

:)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά συμφωνώ με το παραπάνω μήνυμα.Κάτι τέτοιο όλοι το χρειαζόμαστε.Και ειδικά αν είναι μόνο με 100 ευρώ το ένα, ας πάρουμε καμμιά 10ριά σε περίπτωση που καούν τα μεγάφωνα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω με τον superfunk πιστευω πως θα εχουν και πιο μεταλλικο ηχο!!!! ;D

 

οσο για το μιχερ εχω παρει ενα καλυτερο της mulineχ!!ξουραει που ελεγε και ο παππους μου!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) :) :) :) :)

Πάντως το γραμμόφωνο μακάρι να το βρει με 100 μόνο.

Θα γούσταρα ένα τέτοιο για ντεκορ στον χώρο μου.

Τώρα το μιξεράκι έτσι όπως το βλέπω από μακριά, το λογότυπο του μοιάζει με το F της Fender.

Έεεχει γούστο!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην το γαμ...το θεμα του παιδιου!απλως μπορει να μην ξερει απο τιμες γι' αυτο. παντως φιλε μου οντως τα λεφτα ειναι πολυ λιγα που διαθετεις. ακομη κι ενα 300ευρω ειναι λιγα για καλα μονιτορς... :-\δες πρωτα αν θελεις τη γνωμη μου ποσο πραγματικα αναγκη τα εχεις και μετα αναλογα βλεπεις τι περνεις! ισως τα behringer ειναι μια λυση γυρω στα 200 αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ οι εταιρίες ρίξανε τις τιμές ωραία.Γίναμε όλοι μας μουσικοί και ηχολήπτες μαζί πάλι ωραία.Μήπως αντί για τσίχλες στο περίπτερο να αρχίσουν να πουλάνε στούντιο μέσα στα δρακουλίνια.

 

Το παλικάρι έχει πρόσβαση στο ίντερνετ απ ότι φαίνεται και μπορεί κάλλιστα να δεί τίμες και να διαβάσει πράγματα και έντος και εκτός φόρουμ όπως τονίζεται αααααπειρες φορές.

 

Υπάρχουν τόσες ωραίες συμβουλές πρίν απο αυτό το 100ευρώ κι όμως το πετάει το κουφέτο.Δίνει τροφή στα θηρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Ίσως ο γνωστός σου θεωρεί οτι η εφαρμογή για την οποία τα θες δεν δικαιολογεί το κόστος της επένδυσης και ίσως θέλει να σε προφυλάξει απο το να χαλάσεις άδικα τα χρήματά σου. Αυτό που εννοώ είναι οτι εσύ μπορεί απλά να ψάχνεις 2 ηχεία για να ακούσεις λίγο πιο δυνατά τη μουσική που πάιζεις και γράφεις. Αν ναι τότε ο γνωστός σου καλά έκανε και σου πρότεινε τα home audio...

 

Επειδή ξέρω τον γνωστό του, τον Μάκη, τον φίλο μου και δάσκαλό μου, θα του το πρότεινε κρίνοντας ακριβώς αυτό που λέει ο Νίκος.

 

Αλλά για να μην αμαυρώνεται lol , το όνομά του, μπορώ να πώ οτι σε άλλη περίπτωση , θα του πρότεινε καλά ενεργά studio μόνιτορς, και μάλιστα μεγάλου κόστους χωρίς συμβιβασμό.

 

Οι προτάσεις γίνονται ανάλογα τις ανάγκες,

 

Θα έπρεπε να γράψεις τις ανάγκες σου για να δεχτείς ουσιαστική βοήθεια απο τους φίλους του φόρουμ, η να μελετήσεις τα ήδη υπάρχοντα θέματα που νομίζω οτι υπερκαλύπτουν το θέμα, χωρίς να σημαίνει οτι δεν θα έχεις το δίλημμα τελικά τι θα επιλέξεις.

 

Και εγώ περιμένω και δεν επενδύω ακόμα και βολεύομαι με το mini hifi μου, απλά ενημερώνομαι και περιμένω την κατάλληλη ευκαιρία για να πάρω τα studio monitors που ταιριάζουν στην Λάμψη μου,

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου