Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους... ήρθε η Tele!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και οι φωτό που υποσχέθηκα. Είναι ελαφρώς αίσχος αλλά τραβήχτηκαν πολύ βιαστικά και ο φωτισμός δύσκολα θα μπορούσε να είναι χειρότερος, δεσμεύομαι για καλύτερες στο μέλλον...

 

 

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Καλορίζικη κ. Αλχημιστά.  :)

Είσαι σε καλό δρόμο.

 

Πάει κι αυτός.  :)

(Σε βλέπω του χρόνου να πλακώνεσαι και "για τα ξύλα".  ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειές φίλτατε αλχημιστά! Ωραιότατο το τελεκαστερόνιον! ;D ;D ;D

 

Θα ήθελα εντυπώσεις μετά ην αλλαγή χορδών.. Πόσο εύκολα ή δύσκολα βρίσκουν το δρόμο τους μέσα από τα saddles αυτά; Είμαι περίεργος να μάθω... ???

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φίλτατε Vrass, θα ενημερώσω και μάλλον δεν θα χρειαστεί να περιμένεις πολύ γιατί αύριο-μεθαύριο θα της κάνω setup και αλλαγή χορδών. ;)

 

Χαρίλαε, δεν θέλω να το δω αυτό. Είναι τόσο τρομακτικό ενδεχόμενο που θα πουλήσω την κιθάρα στην πρώτη υποψία ξυλομαχίας εκ μέρους μου... :-X

 

Thanks σε όλους για τα καλορίζικα, ευχαριστώ επίσης που πριν καιρό με καθοδηγήσατε να πάρω τη συγκεκριμένη...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλχημιστά καλόπαιχτη! Είχα κι εγώ μια τέτοια (τη μαύρη) η οποία ήταν και η πρώτη μου τελε. Είναι όντως απίστευτα όργανα σε σχέση με τα λεφτά που στοιχίζουν. Όσο για την ερώτηση του vrass για το πόσο εύκολα περνάνε οι χορδές από τα σελάκια, αν την περάσεις μόνος σου παίξε και κανένα τζόκερ. Εγώ έκανα το εξής: έκοβα μια πολύ λεπτή λωρίδα χαρτιού (να χωράει στο σελάκι απο πάνω) την δίπλωνα σε σχήμα "V" και την έβαζα μέσα στο σελάκι. Από την έξω πλευρά περνούσα τη χορδή πάνω από το V του χαρτιού ώστε να την αγκαλιάσει, και τραβούσα το χαρτί επάνω. Έτσι έβγαινε και η χορδή χωρίς κόπο, με τρόπο!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα έλεγα ότι έχω ταλέντο στο να προβλέπω τους μπελάδες... Χοχοχοοχοοοο...

 

Πέρα από την πλάκα πάντως, ειδικά στα μεσαία σελάκια πρέπει να'ναι αρκετά μπελαλίδικο να πετύχεις την τρούπα... :-\

 

 

Ψήνομαι να πάρω και εγώ καμια πάντως...  (και να την καφρίσω εννοείται ;D)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρύπα ναναι κι ότι ναναι Vrass.

 

Γιαυτό οι Gibson είναι οι καλύτερες κιθάρες του σύμπαντος, επειδή δεν χρειάζονται χαρτάκια, και το μόνο χαρτί που θα χρειαστείς αν πάρεις μια Gibson θα είναι μια ντουζίνα χαρτιά υγείας από τα απαλά του Lidl (για ευαίσθητα οπίσθια) επειδή θα χεστείς από την χαρά σου που θα είσαι ο πανευτυχής κάτοχος μιας Gibson, ενός απίστευτου ηλεκτρικού όργανου φτιαγμένου με μεράκι από μια εταιρεια-θρύλος (βαζελάκια σας περιμένουμε το ΣΚ), τέλος.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρύπα ναναι κι ότι ναναι Vrass.

 

Γιαυτό οι Gibson είναι οι καλύτερες κιθάρες του σύμπαντος, επειδή δεν χρειάζονται χαρτάκια, και το μόνο χαρτί που θα χρειαστείς αν πάρεις μια Gibson θα είναι μια ντουζίνα χαρτιά υγείας από τα απαλά του Lidl (για ευαίσθητα οπίσθια) επειδή θα χεστείς από την χαρά σου που θα είσαι ο πανευτυχής κάτοχος μιας Gibson, ενός απίστευτου ηλεκτρικού όργανου φτιαγμένου με μεράκι από μια εταιρεια-θρύλος (βαζελάκια σας περιμένουμε το ΣΚ), τέλος.

 

 

Και πολύ από το άλλο... χαρτί χρειάζεται! Το... μαρούλι ντε!!!

Να τα λέμε όλα! Ενώ εμείς με τα LEGO μας...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου