Προς το περιεχόμενο

Νέα κομμάτια by PaulVon


PaulVon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Έκανα μια ριζική ανανέωση της σελίδας μου στο myspace και ανέβασα δύο νέα κομμάτια. Ακούστε εδώ: www.myspace.com/paulvon και πείτε μου τη γνώμη σας ή, αν θέλετε, κάντε με add.

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου άρεσε... το δεύτερο δε πρόλαβα να το ακούσω γιατί είμαι στη δουλειά...

Δε μου λες... στο τέλος του πρώτου κομματιού η κιθάρα φέρνει πολύ σε ISIS (σε αντίθεση με το υπόλοιπο κομμάτι)... τι εφέ βάζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου άρεσε... το δεύτερο δε πρόλαβα να το ακούσω γιατί είμαι στη δουλειά...

Δε μου λες... στο τέλος του πρώτου κομματιού η κιθάρα φέρνει πολύ σε ISIS (σε αντίθεση με το υπόλοιπο κομμάτι)... τι εφέ βάζεις?

 

Η κιθάρα είναι μια danelectro ηχογραφημένη καρφί στην καρτα ήχουν του υπολογιστή. Μετά την έκανα duplicate με διαφορετικές ρυθμίσεις στο amplitube 2. Δυστυχώς είμαι σε internet cafe και δεν θυμάμαι λεπτομέρειες για τους ήχους. Γενικά δεν χρησιμοποιώ τίποτα πολύ high gain αλλά δημιουργώ βαβούρα με άλλα effects του LIVE 7 και με  glitch VSTs.

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ομορφη κ ατμοσφαιρικη η μουσικη σου paulvon!!

 

κωστας

Αν και δεν είμαι του είδους, τα κομμάτια σου με έκαναν να ασχοληθώ μαζί τους. Περίεργα όμορφα...

 

Σας ευχαριστώ πολυ!!!!

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα μου άρεσαν τα κομμάτια..στο ατμοσφαιρική βάζω +1...έως σαουντρακική...

 

απλά έννιωσα ότι διαρκούν λίγο περισσότερο από όσο θα ήθελα... :-\

{θα σε κάνω φίλο-μαησπεησικό}

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου