Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση μελών του noiz γίνεται ποτέ;


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H βυνη δεν ειναι μουσικος τοπος. ειναι μια μπυραρια.

 

Τωρα απο το Μαιο και μετα πολλα μαγαζια λαιβαδικα κλεινουν και δε θα ειχαν προβλημα σε μερες.

 

απο την αλλη δεν ειναι αναγκη να ρωταμε εναν εναν ανμπορει να ερθει η οχι.

 

ο admin μπορει να ορισει και να πει "ταδε μερος" ημερα Σαββατο η Παρασκευη "ταδε ημ/νια". Το δε καλυτερο θα ειναι να πουμε οτι το πχ πρωτο Σαβ/κυριακο καθε μηνα συνατηση στο ταδε μερος ωστε αν ενας δε μπορει να ερθει τη μια φορα να ερθει σιγουρα μια επομενη.

 

και να δεν ειναι καθε μηνα ας ειναι καθε διμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρέπει να ανοίξουμε ένα cafe/bar/saloon/ψησταριά/εργαστήρι ζαχαροπλαστικής/επισκευής/ setup κιθαρών και να το κάνουμε στέκι... και να έχουμε και μια μικρή σκηνή να παίζουν live τα μέλη του noiz!

θα καραφλιάσει το σύμπαν που λέει και η γκόμενα του Γαρδέλη (σε μια από τις επικές ταινίες του 80) στο άκουσμα του νέου τραγουδιού της μπαντας του.

 

θα σκάσω μύτη με την κόκκινη στολή μου 8) ...

Σοβαρά τώρα...θα είναι ωραία να βρεθούμε κάπου τώρα που έφτιαξε και ο καιρός, άντε σηκωθείτε απο τα pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θα καραφλιάσει το σύμπαν που λέει και η γκόμενα του Γαρδέλη (σε μια από τις επικές ταινίες του 80) στο άκουσμα του νέου τραγουδιού της μπαντας του.

 

θα σκάσω μύτη με την κόκκινη στολή μου 8) ...

Σοβαρά τώρα...θα είναι ωραία να βρεθούμε κάπου τώρα που έφτιαξε και ο καιρός' date=' άντε σηκωθείτε απο τα pc![/quote']

 

Μουσική στυλ Frank Zappa με τον Γαρδέλη να απαγγέλλει το ρεφρέν:

 

Ποιος είσαι εσύ που ήρθες εδώ,

σε μας να κάνεις πλάκα.

¶ντε σπάσε ρε μα...κα! :lol:

 

Θα έρθω με το καπέλο μου και θα φτιάξω τις καλύτερες σπεσιαλιτέ μου :D .

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ανοίξουμε ένα cafe/bar/saloon/ψησταριά/εργαστήρι ζαχαροπλαστικής/επισκευής/ setup κιθαρών και να το κάνουμε στέκι... και να έχουμε και μια μικρή σκηνή να παίζουν live τα μέλη του noiz!

 

Εσύ το λες αστεία, εμένα όμως είναι ένα (ακόμα) από τα ανεκπλήρωτα όνειρά μου, ένα κλαμπάκι/στέκι με ελεύθερη σκηνή για μουσικούς/γκρουπ που δεν έχουν άλλο τρόπο προώθησης, χωρίς κανέναν περιορισμό στην μουσική έκφραση.

 

Βλέπεις, πήγα να το ξεκινήσω κάποτε, στην επαρχία, αλλά... αυτό είναι μια ¶λλη Ιστορία (πονεμένη, όπως πάντα :cry: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λέω καθόλου για πλάκα, μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο. Κρίμα που τα σχέδιά σου δεν πήγαν καλά. Στην Αθήνα τα πράγματα θα ήταν πολύ καλλίτερα, όλοι οι noizάδες εκεί θα ήταν! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου