Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση μελών του noiz γίνεται ποτέ;


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λιπών μίλησα με τον «ΖΑΦ» τον τύπο που έχει το www.arty.gr

Και είναι μέσα :D όποτε θέλουμε το κανονίζουμε.

Και μου έδωσε μία ιδέα. Η συνάντηση να γίνει ταυτόχρονα

Θεσσαλονίκη και Αθήνα και να βάλουμε το messenger

ώστε να υπάρχει ζωντανή εικόνα και ήχος

και από τις δύο συναντήσεις. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Τι λέτε;

uff P. *Μάγος*

~Hip-Hop Salonika~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία!Δρομολογήθηκε το πράγμα!Τώρα όσον αφορά το msn δεν ξέρω μου φάνηκε λίγο αστείο :D !Τι είμαστε να κάνουμε και τηλεδιάσκεψη!Anyway,whatever...

Ωχ,τωρα είδα ότι είναι στην Θεσσαλονίκη και μάλιστα πολύ κοντά στο παλιό μου σπίτι όταν ήμουνα φοιτητής!Κρίμα θα με βόλευε κιόλας!

Για την Αθήνα κανενα νέο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οι δυο προηγουμενες συναντησεις στις οποιες ημουν εδειξε οτι απο 500 και μελη μονο 25 ηταν στη πρωτη και 15 στη δευτερη.

 

οι κουβενετς και τα θεματα που απασχολουσαν τις παρεες αυτες ηταν μονο σκληροι δισκοι καρτες ηχου και computere κολπα μηδεν ενδιαφεροντως για καποιους αλλους.

 

δε μιλησαμε για γενικα θεματα οπως πχ ποιοτητα της μουσικης σημερα η πως να οργανωσουμε την αγορατσικη μας δυναμη προς αποφυγην της εκμεταλλευσης μας απο τα μαγαζια κλπ κλπ κλπ.

 

το καλυτερο ειναι να παμε στο ροντεο που εχει και μεγαλο σχετικα χωρο, και οργανα ετοιμα πλην πληκτρων και αν γινει γενικη συζητηση με συντονιστη θεματων γενικου ενδιαφεροντως και μετα τζαμ ελευθερο με οργανωμενα γκρουπ.

 

αυτο μπορει να γινει απο νωρις απογευμα 6-7 εναρξη και ληξη...οσο αντεξουμε!!

 

τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

¶ντε να συντομεύουμε... :)

Ρε mule δεν χρειάζεται να μαζευτούμε καμιά κατοσταριά άτομα για να πιούμε μια μπύρα. :lol:

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

oταν ενας δικτυακος τοπος με μουσικους και πανω απο 1000 μελη δε μπορει να μαζεψει ουτε το 10 % σε ενα χωρο τοτε .....λυπαμαι γιατι προτιμουν καποιοι τη ζεστη καρεκλιτσα τους μπροστα απο το pc τους και οχι την απευθειας επαφη και κουβεντα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oταν ενας δικτυακος τοπος με μουσικους και πανω απο 1000 μελη δε μπορει να μαζεψει ουτε το 10 % σε ενα χωρο τοτε .....λυπαμαι γιατι προτιμουν καποιοι τη ζεστη καρεκλιτσα τους μπροστα απο το pc τους και οχι την απευθειας επαφη και κουβεντα!!

προσωπικα το εχω προτινει σε καποια παιδια και ηταν θετικοτατοι στην ιδεα να βρεθουμε με την κλασσικη ατακα.."θα το κανονισουμε..."

δεν εχω παραποννο,απλα ακομη το κανονιζουμε... :(

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο δε ειναι οτι οταν δωσεις απο πρωτοβουλια σου μερος και ωρα με οριζοντα 20ημερου - οπου ολοι μπορουν να προγραμματισουν ευκολα - τοτε ξαφνικα ολονων οι ξαδερφες παντρευονται, ολοι εχουν live, και διαφορες ψευτοδικαιολογιες. και ας πουμε οτι ετσι ειναι ...δε μπορει και 1200 και πλεον μελη να ειναι occupe εκεινη τη μερα!!!

 

αλλα μη σε νοιαζει......ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου