Προς το περιεχόμενο

Καθυστερηση παραγγελιας απο Banzai


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να ρωτησω οσους εχουν παραγγειλει απο το Banzai ποσο καιρο περιπου κανουν οι παραγγελιες να ερθουν απο την στιγμη εχετε λαβει τι σχετικο e-mail οτι η παραγγελια σταλθηκε. Εδω και τρεις εβδομαδες υποτειθεται ειναι στο δρομο . Με τσαρτερ μεσω αυστραλιας αν ηταν νομιζω θα ειχαν ερθει. Υπαρχει θεμα καθυστερησης απο τα ΕΛΤΑ ? Αν και η αποστολη εγινε μεσω DHL και δεν ξερω κατα ποσο συνεργαζονται με τα ΕΛΤΑ. Τελευταια φορα που παραγγειλα εκαναν 1.5 μηνα αλλα τοτε ειχα τυχει σε κατι απεργιες των ταχυδρομιων.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πονεμένη ιστορία αυτο το μαγαζί...στις 6-7 φορες που εχω παραγγείλει κατα μεσο όρο τους πηρε 3-10 μερες να ετοιμασουν την παραγγελια και 2 εβδομάδες να ερθουν (υπολογισμος απο την στιγμή που επαιρνα το mail οτι εφυγαν), συνολο 18-25 μέρες να φτασουν σπίτι απο την στιγμή που θα πατησω το submit (εννοειται όταν τα ειχε στοκ τα πραγματα γιατι καποια ωραια που εχει στις λιστες του μονο στοκ δεν ειναι...)...

 

Προσωπικά την τελευταια παραγγελια την εκανα τον Ιουνιο, δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι προς το καλύτερο ή προς το χειροτερο απο τοτε...αν και αν κρινω απο το μαμημενο ποτ που περιμενουμε εδω και ενα μηνα... >:(

 

 

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome to the club, marooned!!

 

Ο τύπος είναι απαράδεκτος επαγγελματίας! Τι να κάνεις όμως μερικές φορές που έχει καλές τιμές!

 

Το ρεκόρ μου πάντως είναι 2,5 μήνες αναμονή για 4 jj λάμπες και φυσικά καμιά απάντηση σε email! Kαι είχα πάρει και email shipped, το οποίο προφανώς ήταν μούφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια την εχετε δει λαθος... :) ο τυπος ειναι Βερολινεζος και ως...συμπολιτης του σας διαβεβαιωνω οτι ειναι απλα ενα τυπικο Βερολινεζικο ρεμαλι (ας οψεται η υπεροχη αυτη πολη οπου κανεις δεν πολυβιαζεται...) που ομως τελικα θα στην κανει τη δουλεια... ;D

 

κατσε να πιει τη μπυριτσα του,να κανει το τσιγαρακι του & θα τα στειλει... :) :)

 

αν θελετε τυπικη γερμανικη εξυπηρετηση παρακαλω απευθυνθειτε σε ΑΛΛΗ ΠΟΛΗ.... :) :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αναλογα το τσιγαρακι? ΠΡΩΤΟ πραμα το τσιγαρακι, με τα λεφτα του σαπιου pot που του πληρωσα το αγορασε...σε παρακαλω... :P

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω που νομιζα οτι ειμουν απλα ατυχος την προηγουμενη φορα με τις απεργιες .  :( >:( Και εγω εδωσα την παραγγελια τελη Νοεμβριου και μεσα στα Χριστουγεννα (bless you Santa  :P) Ειπε πως τα εστειλε , τα μισα βεβαια γιατι τα αλλα μισα ειναι backordered. Δεν βαριεσαι δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω μεχρι το καλοκαιρι οποτε θα περιμενω. ( Ελπιζω το ιδιο να σκεφτει και ο φιλος μου που παραγγειλαμε μαζι και με ρωταει καθε μερα αν ειρθαν και στο τελος θα νομιζει οτι παω να φαω τα λ7 και με το δικιο του ο ανθρωπος)

 

Ευχαριστω παιδια που μοιραστικατε τον πονο σας μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

οποτε εγω ειμαι πολυ φρεσκος που περιμενω απο τις 18/5 που εδωσα την παραγγελια!μαλιστα...

Ο Dkall τα περιμένει από το 2008 όμως...λές να περιμένεις και εσύ 2-3 χρόνια? :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου