Προς το περιεχόμενο

New Roland Fantom G8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά χαλαρώστε...

Η ευτυχία δεν βρίσκεται στα υλικά αγαθά.

 

Κλείστε τα μάτια και πάρτε βαθιές αναπνοές. ΕΛάτε μαζί μου στη νιρβάνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ FantomΧ(ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ)ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗ Roland ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΦΕΤΟΣ ΕΝΑ "ALL NEW WORKSTATION" ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ Μ3 ΚΑΙ ΤΟΥ MOTIF XS.ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΜΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά θεικό αλλά στα πόσα λέτε να βγεί.Δηλαδή στα πόσα θα ξεκινάει το 6άρι.Εγώ πιστεύω ότι 2600+

Μου φαινεται ότι έχουν κάνει φοβερή δουλειά,και ότι κοινώς θα ξεσκίζει χαλαρά το motif και το m3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τα roland δεν μου άρεσαν ποτέ. Μια ζωή μέτρια και πάντα τα έπιναν. kORG ΡΕ! Triton Extreme!

Αν και ο τωρινός μου έρωτας είναι το XS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να σας στενοχωρησω με 2300 παιρνεις το pc3x που,κατα την γνωμη μου,απο θεμα ποιοτητας ηχου και εφε,θα ειναι καλυτερο απο ολα,εκτος ΙΣΩΣ Οasys,workstations που ηπαρχουν αυτη τη στιγμη.Σας προτεινω να το ακουσεται οταν ερθει Ελλαδα.

Στην Namm θα παρουσιαστει και το Pc3(73 keys) το οποιο θα ειναι φτηνοτερο.....

KAI ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Κ3000(ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ)......

 

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,χαλαρα.Να το ακουσουμε πρωτα και μετα βλεπουμε... ::)

(Δηλαδη εγω τωρα θα πρεπει να αλλαξω αβαταρ ε; ;D)

παραθετω λιγα σχολια ετσι... για περηγορια

http://forums.rolandclan.info/?action=show_thread&thread=22176&fid=2&page=1

http://forums.rolandclan.info/?action=show_thread&thread=22179&fid=1&page=1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ FantomΧ(ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ)ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗ Roland ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΦΕΤΟΣ ΕΝΑ "ALL NEW WORKSTATION" ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ Μ3 ΚΑΙ ΤΟΥ MOTIF XS.ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΜΕ...

 

Πρέπει να μας κάνεις πλάκα δεν εξηγείτε αλλιώς :o.Το ότι έχει όλους τους ήχους απο τις srx κάρτες,μια οθονάρα νά  με το συμπάθει(για να μην στραβώνεσαι κιόλας) και 16 external midi έτσι για να χώσεις και ένα synth ακόμη χωρίς να σου φάει track parts το θεωρείς λίγο!.Τέλος δεν θα μιλήσω για τη καρτούλα των ντράμς που δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο, να έχεις μια φυσική ντραμς και να τη ρυθμίζεις με τις δικές απαιτήσεις(πάντα εννοούμενος για τη ARX κάρτα έτσι).Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά ένα τέτοιο εργαλείο σίγουρα από Σεπτέμβριο θα βρίσκετε στο studio μου 100%.Α ρε roland πάλι θα μας τα πάρεις ανάθεμά σε :'(.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου